Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum circle plate ] mecz 331 produkty.
break
| Nazwa produktu: | Koło / dysk aluminiowy |
|---|---|
| Stop / klasa: | Serie 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
1100 1050 6061 T6 Nieprzywierająca aluminiowa płyta okrągła do garnka do naczyń
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Dostosowane aluminiowe koło z blachy aluminiowej od 80 mm do 1000 mm
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Średnica 80 do 1000 mm Koło aluminiowe 0,13 do 6,5 mm 3003 Producent z Chin
| Słowo kluczowe: | Koło aluminiowe 3003, tarcza aluminiowa 3003, koło aluminiowe 240 mm |
|---|---|
| Proces materialny: | Walcowane na gorąco (DC) / Walcowane na zimno (CC) |
| Obsługa powierzchni: | Powlekane, wykończone młynem |
Blacha aluminiowa ze stopu aluminium o grubości 0,6 mm i średnicy 50 mm
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1100 1050 1060 3003 3105 Polerowanie Aluminiowa płyta krążkowa Płyta aluminiowa do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | koło aluminiowe 3003, 1060 okrągła tarcza aluminiowa (okrągła aluminiowa płyta aluminiowa) |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
Wykończenie młyna 0,36 mm 6 mm Aluminiowa płyta okrągła o średnicy 1000 mm
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminium-1060-H18 Koło aluminiowe okrągłe talerze 1100 1050 3003 Koło aluminiowe do naczyń kuchennych
| słowo kluczowe: | Koło aluminiowe do patelni, koło aluminiowe do naczyń kuchennych, koło aluminiowe-1060-H18 |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
| Twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
Kuchnia 0,3 mm 0,4 mm 0,5 mm T4 T8 Aluminiowa płyta okrągła
| Nazwa produktu: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowa okrągła płyta krążkowa 1100 1050 1060 3003 5052 Aluminiowa okrągła płyta do naczyń do garnków kuchennych
| słowo kluczowe: | okrąg aluminiowy (krążek aluminiowy krążek 1100 okrąg aluminiowy) |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |

