Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminium strip 1mm ] mecz 52 produkty.
Listwa płytowa 5052 Cewka aluminiowa 5051 Taśma aluminiowa o grubości 1 mm
| Nazwa: | Taśma aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
0.5mm 1mm 3mm 15mm 20mm 25mm 1050 1060 1100 Cienka płaska aluminiowa cewka taśmowa do transformatorów / akumulatorów
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa, płaska taśma aluminiowa, 1050 1060 1100 taśma aluminiowa |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
Powlekany PE PVC 3105 Cienka aluminiowa rolka taśmy 0,5 mm 2 mm 3 mm grubości do rur ppr
| Nazwa produktu: | Taśma aluminiowa |
|---|---|
| break: | Yongsheng |
| Stop / klasa: | 1000series-8000series |
6061 Listwa aluminiowa 2 mm
| Stop: | 1000seria-8000seria |
|---|---|
| Hartować: | O-H112,T3-T8 |
| grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Cienka taśma aluminiowa anodowana 1050 H24 1060 H14 1050 1100 3003 3005 5052 6061 Taśma aluminiowa do listwy kanałowej
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1mm 2mm aluminiowy cienki pasek Elastyczne paski aluminiowe z serii 1000
| stop: | 1000seria-8000seria |
|---|---|
| Hartować: | O-H112,T3-T8 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
1mm 5052 H34 H24 Metalowa płaska aluminiowa cewka z taśmy
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Anodowane płyty aluminiowe 0,3 mm
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 8 x 4, blacha aluminiowa 0,7 mm, blacha aluminiowa 1 mm, |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Włókno z gorącego cewka 1100 H14 Aluminium Strip Coil Alloy Sign Trim Strip
| ALLOY: | 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,1-6,5 mm |
1000 serii 4,0 mm H22 1060 Cienkie paski metalowe Płyty aluminiowe
| nazwisko: | Taśma aluminiowa |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Stopy: | Seria 1000-8000 |

