Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminium strip 1mm ] mecz 52 produkty.
Chiny Produkcja Dobra jakość Grubość 0,1 mm do 3,0 mm Aluminiowa cewka Rolka Pasek Zaprojektowany dla Trwałości
| Nazwa produktu: | Cewka/rolka aluminiowa |
|---|---|
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Hartować: | O ~ H112 |
5052 H34 Aluminiowe cewki, arkusze, taśmy, cewki dachowe aluminiowe do inżynierii precyzyjnej i produkcji
| Certyfikat: | SGS, ISO, RoHS itp. |
|---|---|
| Powierzchnia: | Wykończenie młyna |
| Aplikacja: | Okna aluminiowe, drzwi, ściana osłonowa, poręcze, normalny profil aluminiowy, dekoracyjny i przemysł |
Blacha aluminiowa w kręgu, rolce, arkuszu, taśmie, produkowana do zastosowań w drzwiach. Lekki i trwały materiał.
| Nazwa produktu: | Cewka/rolka aluminiowa |
|---|---|
| Stop czy nie: | Jest stopem |
| grubość: | 0,1 mm - 3,0 mm |
Kolorowa taśma aluminiowa Channelume Mirror Aluminiowa cewka z listwą kanałową
| słowo kluczowe: | Taśma aluminiowa Channelume ,Cewka aluminiowa z listwą Cewka aluminiowa do listwy kanałowej |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Odblaskowy, przezroczysty, polerowany odbłyśnik Lustrzane wykończenie z lustrzanej płyty aluminiowej
| Nazwa produktu: | Płyta aluminiowa o wysokim współczynniku odbicia lustrzanego (przezroczysty polerowany odbłyśnik lus |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Prowincja Henan, Chiny |
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, rozwijanie, spawanie, wykrawanie, cięcie |
5083 Anodowana blacha aluminiowa Płyta aluminiowa 5 mm 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Blacha
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 5083, blacha aluminiowa 5083, blacha aluminiowa 5 mm |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
4mm 6mm Cewka aluminiowa z serii 6000 Rolka z blachy aluminiowej
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 6061t6, rolka cewki z blachy aluminiowej, blacha aluminiowa, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Dostawca blachy aluminiowej 0,75 mm 1100 6061 7005 arkuszy
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 0,75 mm, blacha aluminiowa 1/4, blacha aluminiowa 6061 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Cewka aluminiowa walcowana na zimno o grubości 0,5 mm 0,6 mm 1 mm Darmowa próbka dla przemysłu meblarskiego i budowlanego
| Nazwa produktu: | Cewka/rolka aluminiowa |
|---|---|
| Jest stopem: | Jest stopem |
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
Grubość 0,1 mm do 3,0 mm aluminiowa taśma w kręgu ze stopu idealna do produkcji urządzeń elektronicznych
| Nazwa produktu: | Cewka/rolka aluminiowa |
|---|---|
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Hartować: | O ~ H112 |

