Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminium strip 1mm ] mecz 52 produkty.
Blacha dachowa Aluminium 1mm 0.5mm Grubość Stopu 1050 1100 3003 3105 Arkusze aluminiowe
| słowo kluczowe: | 3105 blacha aluminiowa blacha dachowa aluminiowa , aluminium 1050 1100 3003 stop |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Rustproof 1100 Aluminiowe tarcze Cirlce 80 - 1000 mm o grubości 0,1 mm
| Aplikacja: | Garnki, patelnie, frytownice itp. |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Średnica: | 80-1000mm |
A5052 H32 Cewka aluminiowa o grubości 0,5 mm do pakowania budynków
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1,6 mm aluminium 5052 h32, aluminiowa rolka płyty |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
0,1 mm 350 mm Arkusze ze stopu aluminium Płyta 1060 3003 5052 6061 8011 2200 mm
| nazwa: | Płyta aluminiowa |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
1050 Aluminiowa płyta diamentowa Wzorzyste aluminiowe blachy w kratkę Wytłoczony wzór
| Słowo kluczowe: | 1050 tłoczona blacha aluminiowa, 1050 aluminiowa płyta diamentowa, 1100 aluminiowa blacha w kratkę |
|---|---|
| Stop: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
Antypoślizgowa aluminiowa blacha ryflowana 5052 Producent z Chin do okładzin architektonicznych
| Słowo kluczowe: | 5052 aluminiowa płyta w kratkę, 5052 aluminiowa blacha diamentowa |
|---|---|
| Aplikacja: | Konstrukcja, podłogi, lodówka, szafka na wino, szafka kuchenna itp. |
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
Yongsheng 1000mm lustrzana polerowana blacha aluminiowa Różowe złoto do odbłyśnika 2021
| Nazwa produktu: | Lustrzana blacha aluminiowa / cewka |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 Blacha aluminiowa 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Fabryka blach H32
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa H32, blacha aluminiowa 5052, fabryka blachy aluminiowej 0,1 mm |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 5052 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
3005 3105 Producent cewki aluminiowej Cena cewki powlekanej stopem
| Słowo kluczowe: | Cewki aluminiowe do puszki, cewka z blachy aluminiowej, cewka ze stopu aluminium |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Blacha aluminiowa ryflowana 1050 1100 3003 5052 Blacha tłoczona aluminiowa do lodówek
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |

