Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminium checker plate ] mecz 192 produkty.
3003 Aluminiowa tablica diamentowa 100 mm 5 barów Aluminiowa tablica wzoru dla przyczep/podłogi
| Słowo kluczowe: | 3003 płyta ze stopu aluminium w kratkę, aluminiowa płyta kontrolna, 5 prętów wzorzysta płyta alumini |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O-H112 |
Domowa folia aluminiowa 6 mikronów Jumbo Roll 150m Bezwonne opakowanie
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 6 mikronów ,Importerzy folii aluminiowej ,Folia aluminiowa do pakowania |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8011 Rolka folii aluminiowej do pakowania żywności o szerokości 1500 mm ASTM B209
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 8011, cena folii aluminiowej, pakowanie żywności z folii aluminiowej |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Gęstość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8006 8021 8079 Rolka folii aluminiowej 11 mikronów Duża rolka folii aluminiowej
| Słowo kluczowe: | 8021 folia aluminiowa, 8006 cena rolki folii aluminiowej, folia aluminiowa 11 mikronów |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
T3 Temper 1070 1100 Płyta aluminiowa do architektonicznej ściany elewacyjnej
| słowo kluczowe: | 1100 Płyta z czystego aluminium , De Aluminio Para Camiones dla architektury , Przemysł 1050 1060 10 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
1060 8011 8079 Aluminiowe rolki Jumbo 0,011 mm Rolka folii Ceny hurtowe
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 8011, cena rolki folii aluminiowej 1060, folia aluminiowa 0,011 mm |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
5052 Rolka folii aluminiowej 0,6 mm 0,8 mm Jumbo z folii aluminiowej
| Słowo kluczowe: | 5052 Folia aluminiowa Jumbo Roll, Folia aluminiowa 5052, Folia aluminiowa 0,6 mm |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Gęstość: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (zgodnie z wymaganiami klienta) |
3004 Bateria aluminiowa rolka 45 cm 3004 Folia aluminiowa w rolkach
| Słowo kluczowe: | folia aluminiowa baterii, folia aluminiowa 3004, folia aluminiowa w rolkach, |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
5,0 mm wytłaczana blacha aluminiowa 5052 Seria 3000 Aluminiowe blachy diamentowe
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta w kratkę, aluminiowa płyta bieżnika 5 barów, aluminiowa płyta kontrolna 2 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3003 1000 Series H24 falista aluminiowa blacha dachowa ognioodporna
| słowo kluczowe: | Aluminiowa blacha dachowa ,3003 H24 Falista aluminiowa płyta dachowa ,Dach aluminiowy |
|---|---|
| Materiał: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, blacha aluminiowa serii 6000 |
| Techniczny: | Walcowane na gorąco |

