Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminium checker plate ] mecz 192 produkty.
T851 Aluminiowa płyta diamentowa 5 Bar 1000 Aluminiowa płyta bieżnika
| Słowo kluczowe: | aluminiowa płyta kontrolna 5 bar 1000, aluminiowa płyta kontrolna 1000, aluminiowa płyta kontrolna i |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 6061 SGS Blacha aluminiowa T6 6063 7075 2 mm 3 mm 4 mm
| Grubość: | 0,1 mm-20 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 10mm-2200mm |
| Długość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
Niestandardowa blacha aluminiowa 4 x 8 mm w kratę 1,5 mm 5754 5083 3003 z wytłoczonym wzorem rombu
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta bieżnika 4x8, aluminiowa diamentowa płyta bieżnika, aluminiowa blacha kontrolna |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
5052 H32 1060 H24 Al Wyróżniony aluminium 3003 H14 Aluminiowe tabliczki szablonowe
| Klasa: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Rodzaj: | Płyta |
| Hartować: | O-H112 |
Wytłaczana diamentowa płyta aluminiowa 6083 6063 blacha aluminiowa w kratkę
| Słowo kluczowe: | Tłoczona płyta aluminiowa z diamentem, blacha aluminiowa, blacha aluminiowa, blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Stucco Tłoczona blacha aluminiowa Płyta aluminiowa kontrolna 5005 H34 Aluminiowa płyta diamentowa
| Słowo kluczowe: | Wytłaczana aluminiowa płyta stiukowa ,Aluminiowa płyta kontrolna ,5005 H34 aluminiowa płyta diamento |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| Rozmiar wzoru: | Dostosowane |
Wysokiej jakości płyta aluminiowa w romby z serii 5000, blacha aluminiowa w romby tłoczona
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Anodowana blacha aluminiowa 1050 1060 0,2 mm - 350 mm Grubość
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Tolerancja: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
6061 T6 Płyta ze stopu aluminium 350 mm Tolerancja i długość Anodowana
| Szerokość: | 100mm-2200mm |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
| Kolor: | Srebro |
H112 aluminiowa płyta w kratkę 5 prętów 4x8 aluminiowa płyta diamentowa tłoczona blacha aluminiowa
| Nazwa: | tłoczona blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

