Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminium checker plate ] mecz 192 produkty.
aluminiowa płyta kontrolna 5 bar 1000 Aluminiowa płyta w kratkę i waga arkusza
| Słowo kluczowe: | aluminiowa płyta kontrolna 5 bar 1000, aluminiowa płyta kontrolna 1000, aluminiowa płyta kontrolna i |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5.0mm 3003 H14 6061 5052 Tłoczona blacha aluminiowa stiukowa Czarna płyta kontrolna Aluminium
| Nazwa produktu: | tłoczona blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowa płyta podłogowa aluminiowa 5-barowa płyta bieżnika aluminiowa płyta bieżnika
| Słowo kluczowe: | Aluminiowa płyta podłogowa ,Aluminiowa płyta bieżnika ,Aluminiowa płyta bieżnika 5 bar |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Seria 3000/5000 Chiński Producent Dostawa 5 Bar & Diamond Aluminium Checker Plate Aluminium Sheet
| Słowo kluczowe: | Diamentowa aluminiowa blacha siatkowa, powlekana kolorem tłoczona blacha aluminiowa, tłoczona cewka |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Ściana osłonowa Płyta aluminiowa 3003 3105 3005 3004 Płyta ze stopu aluminium Cewka z blachy aluminiowej do budowy
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa ściany osłonowej (3003 blacha aluminiowa , 3105 blacha aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | A3003,A3004,A3105 |
5083 6061 7075 Płytka aluminiowa 30 mm ASTM 1050 2024 3003
| Grubość: | 0,1 mm-30 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 10mm-2200mm |
| Długość: | 1m-12m lub dostosowane |
Niestandardowa blacha aluminiowa o grubości 0,3 mm 0,5 mm 0,6 mm 2 mm 3 mm 4 mm
| Słowo kluczowe: | niestandardowa blacha aluminiowa, blacha aluminiowa o grubości 2 mm i 3 mm, blacha aluminiowa 4 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3003 5754 6061 Aluminiowa płyta ryflowana w romby Aluminiowa płyta w kratę Blacha aluminiowa
| Stop: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
1060 1070 PE PVDF Powłoka Diamentowa pomarańczowa skórka Stucco Tłoczona aluminiowa cewka
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,15 mm-5,0 mm |
5 barów wzór Diamentowy Aluminium Sheeter Sheet 5083 Embossed Aluminium Sheet Producent In China
| Nazwa produktu: | Aluminiowa blacha diamentowa |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Hartować: | O-H112 |

