Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6063 6061 t6 t4 aluminum coil ] mecz 24 produkty.
Alloy 6063 6061 t6 t4 Aluminiowa cewka Aluminiowa rolka w rolce
| Słowo kluczowe: | 6063 6061 t6 t4 cewka aluminiowa ,6061 rolka ze stopu aluminium, aluminiowa cewka 6063 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Wniosek: | zadaszenie, sufit, okładzina, rynna, ściana elewacyjna itp. |
Produkcja płyty aluminiowej 6061 Blacha aluminiowa Cena za kg 6082 t6 6061 t651 Płyta aluminiowa
| Słowo kluczowe: | aluminium 6061 t6 grubość 4 mm, arkusz z cewki aluminiowej, aluminium 6061 t4 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
T6 Anodyzowana aluminiowa folia, cewka, wielkość dostosowana
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Kształt: | Płyta, arkusz, cewka |
| Kolor: | Srebro, szampan, czerń, brąz, złoty itp. |
5052 Kolorowa cewka aluminiowa Wspaniały wygląd 032 Cewka aluminiowa Cewka aluminiowa malowana
| Stopy: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Szerokość: | 20-2400 mm |
0,4 mm 0,5 mm cienka aluminiowa cewka taśmowa do listu kanałowego 1060 H14 1050 1100 3003 3005
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa Taśma aluminiowa do listu kanałowego , Cewka aluminiowa 1060 h14 |
|---|---|
| Powierzchnia: | Wykończenie młyna, bez plam, bez szorstkiej krajki |
| Marka: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
2 mm 3 mm 4 mm Arkusz aluminiowy Stopiona stopa 6063 6061 Arkusz aluminiowy
| ALLOY: | 6061 6063 |
|---|---|
| Hartować: | T6, T651, T4, T851, itp. |
| Gęstość: | 0,10 mm-350 mm |
Standardowy pakiet eksportowy z anodyzowanej blachy aluminiowej
| Powierzchnia: | Jasny, matowy, linia włosów, pędzel, piaskowanie, kratka, tłoczony |
|---|---|
| Kształt: | Płyta, arkusz, cewka |
| certyfikat: | ISO, SGS, BV |
Anodowana blacha aluminiowa 1060 1100 3003 5083 6061 1000 mm
| Szerokość: | 1000mm-1500mm |
|---|---|
| certyfikat: | ISO, SGS, BV |
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
Wysoka wytrzymałość 6061 Płyta ze stopu aluminium H32 Arkusz do pakowania
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 6061, blacha aluminiowa do pakowania, blacha aluminiowa 6061 H32 |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, rozwijanie, spawanie, wykrawanie, cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
Blacha aluminiowa o wysokiej wytrzymałości 6061 Blacha aluminiowa H32 Arkusz 350 mm do pakowania
| Słowo kluczowe: | arkusz aluminium |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |

