Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6063 6061 t6 t4 aluminum coil ] mecz 24 produkty.
Wytwarzanie anodowanej blachy aluminiowej 4 mm 6 mm 1060 3003 5083 6061 Płyta aluminiowa
| Materiał: | aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 mm-20 mm |
| Długość: | 1-12M lub dostosowane |
5A06 Anodowana blacha ze stopu aluminium H112 5083 5052 5059
| Powierzchnia: | Pokryty |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 mm-20 mm |
| stop: | 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 8011 itd. |
Anodowany aluminium Producenci 2mm 3mm 5mm 10mm Arkusz aluminiowy Cena Arkusz aluminiowy
| Materiał: | Anodyzowane aluminium |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
| Grubość: | 0,2 mm-20 mm |
Anidizowany arkusz aluminiowy, cewka, rolka, stop aluminiowy, plamy, srebrny aluminium
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| ALLOY: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, 8011 itd. |
| Grubość: | 0,1-30 mm |

