Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6063 6061 t6 t4 aluminum coil ] mecz 24 produkty.
Cena fabryczna 1050 Blacha aluminiowa O-H112 Producent blachy aluminiowej
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1050, blacha aluminiowa 1050, fabryka blach aluminiowych 1050 |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
Wysokiej jakości blacha aluminiowa 1050 do płyty z materiałem budowlanym
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1050, blacha aluminiowa 1050, blacha aluminiowa do materiałów budowlanych |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Grubość: | 0,2 mm-350 mm |
3105 H18 Cienkie paski aluminiowe do transportu na torach
| Klasa: | Seria 3000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Szerokość: | 20-1550mm |
5083 Anodowana blacha aluminiowa Płyta aluminiowa 5 mm 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Blacha
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 5083, blacha aluminiowa 5083, blacha aluminiowa 5 mm |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
0,1 mm Anodowana blacha aluminiowa 5 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm T351
| Nazwa: | arkusz aluminium |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
0,1 mm 350 mm Arkusze ze stopu aluminium Płyta 1060 3003 5052 6061 8011 2200 mm
| nazwa: | Płyta aluminiowa |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
Stucco Aluminium 0,3-0,8 mm Orange Peel Embossed Sheet serii 1000
| Stop: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Grubość: | 0,15-200 mm |
| Szerokość: | 500-2440 mm |
1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075 Blacha aluminiowa Płyta Cewka Taśma Folia Rolka
| Słowo kluczowe: | 3003 Blacha aluminiowa ,5005 Blacha aluminiowa ,aluminiowa rolka blachy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Blacha aluminiowa 350 mm 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa H12, blacha aluminiowa H24, blacha aluminiowa 1070 |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
5052 Blacha aluminiowa 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Fabryka blach H32
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa H32, blacha aluminiowa 5052, fabryka blachy aluminiowej 0,1 mm |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 5052 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |

