Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 351 produkty.
8011 O 55mic 70mic Grubość folia aluminiowa do elastycznych przewodów
| Stopy: | 8011 O |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Gęstość: | 0,0045-0,2 mm itp |
3003 3004 3105 Folia aluminiowa Jumbo Roll 38 mikronów 300 mm Folia aluminiowa 12x1000
| Słowo kluczowe: | Rolka folii aluminiowej Jumbo, folia aluminiowa 38 mikronów |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Aluminiowa blacha lustrzana
| Nazwa produktu: | Współczynnik odbicia oświetlenia 86% aluminiowa blacha lustrzana, współczynnik odbicia oświetlenia 9 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Prowincja Henan, Chiny |
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, rozwijanie, spawanie, wykrawanie, cięcie |
A3003 Aluminiowa powłoka wykończeniowa młyna tarczowego do patelni nieprzywierającej
| słowo kluczowe: | Importer koła aluminiowego, koło aluminiowe do patelni, nieprzywierająca, aluminiowa płyta koła, |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
5052 H34 Arkusze ze stopu aluminium H32 H14 Precyzyjna obróbka
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 5052, blacha aluminiowa H34, blacha aluminiowa H32 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1 4 cali grubości płytki aluminiowej 1/8 cali 10 mm 6 mm 3 mm 1 mm grubości 4 * 8 FT
| Stop aluminium: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Gęstość: | 0,1 mm-2600 mm |
| Szerokość: | 1000mm, 1200mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm lub dowolne cięcie na wymiar |
3105 Fabryka cewek aluminiowych Hurtowa cena cewki H14 H24
| Słowo kluczowe: | Cena cewki aluminiowej 3105, cena hurtowa cewki aluminiowej 6061 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Naczynia Aluminiowy Dysk 1050 1060 Aluminiowy Okrągły Okrąg
| słowo kluczowe: | 3003 aluminiowy okrąg, chiński okrąg aluminiowy, aluminiowa płyta okrągła |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
0,7 mm aluminiowa cewka rynnowa 1050 1060 1070 1100 3003 aluminiowa cewka spustowa
| Słowo kluczowe: | Aluminiowa cewka, cewka aluminiowa 3003, blacha aluminiowa 0,7 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Okrągła płyta aluminiowa 3003 DC Aluminiowy okrąg do produkcji naczyń kuchennych
| Stopy: | 3003 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Średnica: | 80-1000mm |

