Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6000 series aluminum sheet roll ] mecz 187 produkty.
0.8mm 10mm 20mm Aluminiumowy pasek 1100 1060
| Nazwa produktu: | 0,8 mm * 10 mm 20 mm listwa aluminiowa 1100 1060 |
|---|---|
| Stopy: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
| Hartować: | O, H12, H14, H26, H22, H32, H34, H36 itp. |
Jumbo Coil Folia aluminiowa Aluminiowa cewka kanałowa 1100 1050 1060 Aluminiowa cewka do rynny
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa typu Jumbo Coil ,Cewka aluminiowa z listwą kanałową,1100 Cewka aluminiowa do rynny |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop aluminium: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
Lustro 1100 3003 Aluminiowy pasek Metalowy pasek Szczotkowany Polerowany
| Stopy: | 1050 1060 3003 3004 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H24, H26 itd |
| Gęstość: | 0,2-2,0 mm |
1mm 5052 H34 H24 Metalowa płaska aluminiowa cewka z taśmy
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
T851 24x50 0,5 mm 1070 Przemysłowa cewka z taśmy aluminiowej
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Arkusze folii aluminiowej do żywności z folii aluminiowej Rolka z folii aluminiowej Folia aluminiowa do pakowania żywności
| Słowo kluczowe: | rolka z folii aluminiowej, folia aluminiowa, folia aluminiowa do pakowania żywności, |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
5052 H34 Aluminiowe cewki, arkusze, taśmy, cewki dachowe aluminiowe do inżynierii precyzyjnej i produkcji
| Certyfikat: | SGS, ISO, RoHS itp. |
|---|---|
| Powierzchnia: | Wykończenie młyna |
| Aplikacja: | Okna aluminiowe, drzwi, ściana osłonowa, poręcze, normalny profil aluminiowy, dekoracyjny i przemysł |
2mm 3XXX 5XXX 8XXX Cienka aluminiowa cewka z taśmą teksturową
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Cewka aluminiowa 5XXX 5251 H22 o szerokości 1 cala
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Włókno z gorącego cewka 1100 H14 Aluminium Strip Coil Alloy Sign Trim Strip
| ALLOY: | 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,1-6,5 mm |

