Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 3003 embossed aluminum plate ] mecz 387 produkty.
6061 T6 Płytka aluminiowa do zastosowań morskich Grubość 0,2-500 mm Term CFR
| Stopy: | 1100 3003 5052 5053 6061 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Szerokość: | 100-2600mm |
Odporna na płomień, olejoodporna, srebrna / złota folia aluminiowa z wymową serii 1000 3000 8000
| Seria stopów: | 1000, 3000, 5000, 8000 |
|---|---|
| Hartować: | H22, H24, H26 |
| Gęstość: | 0,006-0,2 mm |
ASTM 6063 T6 Arkusz aluminiowy Arkusz aluminiowy klasy morskiej do użytku na statkach
| Zestaw: | Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | T4, T6, T651 itp |
| Gęstość: | 0,15-6,0 mm |
1 4 cali grubości płytki aluminiowej 1/8 cali 10 mm 6 mm 3 mm 1 mm grubości 4 * 8 FT
| Stop aluminium: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Gęstość: | 0,1 mm-2600 mm |
| Szerokość: | 1000mm, 1200mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm lub dowolne cięcie na wymiar |
2 mm 1060 Kolorowe wytłaczane blachy aluminiowe o szerokości 10 mm
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Płytka aluminiowa 8011 jest używana do produkcji zakrętków butelki 0,21 mm
| Gęstość: | 0,21 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 20-3000 mm, itp |
| Zabieg powierzchniowy: | Młyn, jasny, polerowany, linia włosów, szczotka, szachownica, wytłaczona, trawienie itp |
3003 3105 H14 Płyty aluminiowe Blacha 1,2 mm 4 mm 7 mm 12 mm Gruba 4x10
| Słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 4x10, blacha aluminiowa o grubości 7 mm, blacha aluminiowa o grubości 12 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
4x10 Blacha aluminiowa 2mm Grubość 4mm 3003 5052 H112 5083 A6061 T6 Płyta ze stopu aluminium
| słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003 h14, blacha aluminiowa 3105, płyta aluminiowa o grubości 16 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
8x4 Arkusz Aluminium Checker Plate aluminiowa płyta bieżnika 2mm czarna aluminiowa płytka checker
| Marka: | YONGSHENG |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
H112 Aluminiumowa tablica diamentowa, tablica kwadratowa 1060 3003 5754
| Nazwa produktu: | Aluminiowe blachy diamentowe, aluminiowa płyta kontrolna, szczotkowana blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

