Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 3003 embossed aluminum plate ] mecz 387 produkty.
1mm 1.3mm High Reflective Polished Mirror Blacha aluminiowa Reflektor cewki Blacha aluminiowa
| Nazwa produktu: | polerowana aluminiowa blacha lustrzana, aluminiowa płyta 1 mm lustro, aluminiowa blacha odbłyśnikowa |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Hartować: | O-H112 |
1050 3003 4 x 8 aluminiowe tablice diamentowe folia aluminiowa laminowana jest głównie stosowana jako materiał przeciwpoślizgowy i dekoracyjny.
| Nazwa produktu: | Aluminiowa blacha diamentowa |
|---|---|
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Hartować: | O-H112 |
3mm 4mm 1100 3003 5083 6061 Lustro Polerowane Odblaskowe Wyklejone Aluminiowe Płytka bieżnika
| Nazwa: | Polerowane lustro |
|---|---|
| Stopy: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061 itp. |
| Hartować: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6 itd |
Wytwarzanie anodowanej blachy aluminiowej 4 mm 6 mm 1060 3003 5083 6061 Płyta aluminiowa
| Materiał: | aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 mm-20 mm |
| Długość: | 1-12M lub dostosowane |
Okrągła płyta aluminiowa 3003 DC Aluminiowy okrąg do produkcji naczyń kuchennych
| Stopy: | 3003 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Średnica: | 80-1000mm |
Aluminium Diamentowe ziarna wzór w klockówce 3003 5052 Arkusz aluminiowy
| Nazwa produktu: | Aluminiowy talerz w kratkę w kształcie diamentu |
|---|---|
| Stop: | 1050 1060 1100 1070 3003 5052 |
| Hartować: | O H18 H22 H24 H26 |
Grubość 1 mm 0,5 mm Blacha dachowa Stop aluminium 1050 1100 3003 3105 Arkusze aluminiowe na dach
| słowo kluczowe: | blacha dachowa aluminiowa, blacha aluminiowa 3105, stop aluminium 3003, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
0,7 mm aluminiowa cewka rynnowa 1050 1060 1070 1100 3003 aluminiowa cewka spustowa
| Słowo kluczowe: | Aluminiowa cewka, cewka aluminiowa 3003, blacha aluminiowa 0,7 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1100 H22 Aluminiowa blacha ryflowana 1600mm Aluminiowa blacha w kratę w rolce
| Nazwa produktu: | Aluminiowa płyta w kratkę, aluminiowa blacha w kratkę, aluminiowa płyta podłogowa z diamentem |
|---|---|
| Marka: | Prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
Diamentowa aluminiowa tablica czterokątna 1050 1100 3003 5052 Tablica aluminiowa w rzeźbie
| ALLOY: | Arkusze aluminiowe z serii 1000, serii 3000, serii 5000, serii 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, na zamówienie |

