Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 3003 embossed aluminum plate ] mecz 387 produkty.
Płyta aluminiowa wysokiej jakości serii 1000 i 3000, odpowiednia do sprzętu AGD, możliwość dostosowania
| Stopy: | 1000,3000 serii |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Szerokość: | 20-3000 mm itp |
3003 HO Taśma aluminiowa do cewki elastycznej Taśma aluminiowa 1,0 mm
| Stop: | 1000seria-8000seria |
|---|---|
| Hartować: | O-H112,T3-T8 |
| grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Aluminium 7075 T6 5083 Płyta aluminiowa 6063 6061 Płyta aluminiowa
| Słowo kluczowe: | aluminium 7075 t6,5083 płyta aluminiowa,6061 płyta aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Anodowana blacha aluminiowa 1060 1100 3003 5083 6061 1000 mm
| Szerokość: | 1000mm-1500mm |
|---|---|
| certyfikat: | ISO, SGS, BV |
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
Arkusz aluminiowy 1060 1100 3003 5052 2mm 3mm 4mm Arkusz aluminiowy do arkusza sufitowego
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,15-200 mm dostosowane |
5,0 mm wytłaczana blacha aluminiowa 5052 Seria 3000 Aluminiowe blachy diamentowe
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta w kratkę, aluminiowa płyta bieżnika 5 barów, aluminiowa płyta kontrolna 2 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0,25 mm 0,35 mm Aluminiowa blacha diamentowa T351 T851 Tłoczona blacha aluminiowa stiukowa
| Nazwa produktu: | Aluminiowa blacha diamentowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 1070 PE PVDF Powłoka Diamentowa pomarańczowa skórka Stucco Tłoczona aluminiowa cewka
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,15 mm-5,0 mm |
3mm tłoczona blacha aluminiowa 8x4 aluminiowa blacha w kratkę
| Nazwa produktu: | Aluminiowe blachy diamentowe, aluminiowa płyta kontrolna 3mm, aluminiowa płyta kontrolna 8x4 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1000 3000 5000 serii Stucco 0,3-0,8 mm Orange Peel Aluminium Embossed Sheet Plate
| Stop: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |

