Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
1050 1060 1070 Typy grzejników Listwa aluminiowa transformatora Cena
| Nazwa: | Taśma aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
0.8mm 10mm 20mm Aluminiumowy pasek 1100 1060
| Nazwa produktu: | 0,8 mm * 10 mm 20 mm listwa aluminiowa 1100 1060 |
|---|---|
| Stopy: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
| Hartować: | O, H12, H14, H26, H22, H32, H34, H36 itp. |
1100 1050 1060 3003 3105 Polerowanie Aluminiowa płyta krążkowa Płyta aluminiowa do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | koło aluminiowe 3003, 1060 okrągła tarcza aluminiowa (okrągła aluminiowa płyta aluminiowa) |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
Alloy 6063 6061 t6 t4 Aluminiowa cewka Aluminiowa rolka w rolce
| Słowo kluczowe: | 6063 6061 t6 t4 cewka aluminiowa ,6061 rolka ze stopu aluminium, aluminiowa cewka 6063 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Wniosek: | zadaszenie, sufit, okładzina, rynna, ściana elewacyjna itp. |
SGS 15 mm Szerokość 0,4 mm Grubość 1050 Cienkie 1060 Stop aluminium
| Nazwa produktu: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 0,3 mm 0,6 mm 1,2 mm Grubość Aluminiowa cewka Roll Stock
| Słowo kluczowe: | Walcowane na zimno cewki aluminiowe, cewka aluminiowa do pokryć dachowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Mały aluminium okrągły arkusz 1070 1060 1100 Aluminiowe płytki metalowe
| Materiał: | Seria 1000, seria 3000 |
|---|---|
| Średnica: | 80-1000 mm, na zamówienie |
| Gęstość: | 0,13-6,5 mm |
Płyta aluminiowa serii 1000 0,13 mm H22 H24 HO ze stopu blachy aluminiowej
| Stop: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,13 mm-350 mm |
Alloy 1060 Deep Drawn Aluminium Round Circle Zwykły do oświetlenia przemysłowego
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Arkusz cewki aluminiowej 5754 5052 5083 6061 6083 Płyta ze stopu aluminium 8 x 4 blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 8 x 4 (blacha aluminiowa 5754, blacha aluminiowa 5052) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

