Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
Niestandardowy wzór antypoślizgowy samochodu Płyta aluminiowa Wytłaczana płyta ze stopu aluminium
| Słowo kluczowe: | Płyta tłoczona ze stopu aluminium, antypoślizgowa płyta aluminiowa samochodu, aluminiowa płyta w kra |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| Stop: | 1050/1060/1100/3003/5005/5052/5083/3005/8011 |
1100 1060 Aluminum Sheet 0.5mm Thickness for Food Packaging/Electronic Heat Dissipation
| Słowo kluczowe: | Arkusz aluminiowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal aluminiowy |
| Hartować: | O-H112 |
7075 Blacha aluminiowa Stopy aluminium 7075 T651 Płyta do dna statku
| Słowo kluczowe: | 7075 Blacha aluminiowa ,Stopy aluminium 7075,7075 Płyta T651 na dno statku |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Wniosek: | zadaszenie, sufit, okładzina, rynna, ściana elewacyjna itp. |
Sufit 5083 6061 Płyta ze stopu aluminium 4x8 Konstrukcja do budowy
| słowo kluczowe: | 3003 płyta aluminiowa (stop aluminium 5083) cena blachy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Płyta ze stopu aluminium Wysoka korozja 3003 3105 3005 h14 h24 h112 h16 h22 h32 Blacha aluminiowa w rolce
| słowo kluczowe: | blachy aluminiowe 3003,Blacha aluminiowa w rolce,Płyta ze stopu aluminium |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | A3003,A3004,A3105 |
Naczynia Aluminiowy Dysk 1050 1060 Aluminiowy Okrągły Okrąg
| słowo kluczowe: | 3003 aluminiowy okrąg, chiński okrąg aluminiowy, aluminiowa płyta okrągła |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
Spawanie cewki aluminiowej T8 1060 do maszyn inżynieryjnych
| Nazwa produktu: | Listwy aluminiowe |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 h32 Cewki ze stopu aluminium 3003 Rolka aluminiowa 1060 1100 Cewka rynna aluminiowa
| Słowo kluczowe: | 5052 h32 Cewki ze stopu aluminium ,rolka aluminiowa cewka aluminiowa do rynny |
|---|---|
| Zasady płatności: | L / C, D / A, D / P, T / T, West Union, Money Gram itp. |
| Certyfikat: | ISO, ROHS |
Nowy akumulator energetyczny Miękki złącze 1060 Aluminiowy pasek O Temperatura 0,1 0,2 0,3 mm grubość
| Klasa: | Seria 1000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0,1 mm, 0,2 mm, 0,3 mm |
0,1 mm 350 mm Arkusze ze stopu aluminium Płyta 1060 3003 5052 6061 8011 2200 mm
| nazwa: | Płyta aluminiowa |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |

