Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
3003 3004 3105 Folia aluminiowa Jumbo Roll 38 mikronów 300 mm Folia aluminiowa 12x1000
| Słowo kluczowe: | Rolka folii aluminiowej Jumbo, folia aluminiowa 38 mikronów |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Producent W Chinach Dostawca Arkusz aluminiowy 0,15-25,0 mm Arkusz stopniowy Arkusz aluminiowy
| Materiał: | 1 3 5 6 8 Seria Stop aluminium |
|---|---|
| Uszczelka: | paleta drewniana |
| Szerokość: | 10mm-2200mm |
Diamentowa aluminiowa tablica czterokątna 1050 1100 3003 5052 Tablica aluminiowa w rzeźbie
| ALLOY: | Arkusze aluminiowe z serii 1000, serii 3000, serii 5000, serii 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, na zamówienie |
2 mm 3 mm 4 mm Arkusz aluminiowy Stopiona stopa 6063 6061 Arkusz aluminiowy
| ALLOY: | 6061 6063 |
|---|---|
| Hartować: | T6, T651, T4, T851, itp. |
| Gęstość: | 0,10 mm-350 mm |
Powietrzne węzły aluminiowe z serii 1000
| Stopień stopu: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,1-6,5 mm |
1060 3003 5052 6061 cienka aluminiowa taśma zwojowa do prasowania w budynkach przemysłowych
| stop: | 1000seria-8000seria |
|---|---|
| Hartować: | O-H112,T3-T8 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
6000 7000 Seria 8000 H32 H34 H116 Cewka z taśmy aluminiowej
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0,5 mm do 6,0 mm 8011 H12 H14 aluminiowe półfabrykaty okrągłe
| Nazwa produktu: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Kolor 0,2 mm do 6,0 mm Rynna aluminiowa powłoka poliestrowa PE
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3003 H14 Malowana cewka aluminiowa do pokryć dachowych i rynien
| Nazwa produktu: | Malowana cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

