Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
3004 5052 8006 Hurtowa rolka z folii aluminiowej przemysłowej 0,2 mm
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 3004 (przemysłowa rolka z folii aluminiowej) (folia aluminiowa 5052) |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
5052 Blacha aluminiowa 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Fabryka blach H32
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa H32, blacha aluminiowa 5052, fabryka blachy aluminiowej 0,1 mm |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 5052 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Średnica 80 do 1000 mm Koło aluminiowe 0,13 do 6,5 mm 3003 Producent z Chin
| Słowo kluczowe: | Koło aluminiowe 3003, tarcza aluminiowa 3003, koło aluminiowe 240 mm |
|---|---|
| Proces materialny: | Walcowane na gorąco (DC) / Walcowane na zimno (CC) |
| Obsługa powierzchni: | Powlekane, wykończone młynem |
Aluminiowa cewka z paskiem, wielkość 10 mm, szerokość
| Pakiet: | Standardowy pakiet zdatny do żeglugi eksportowej, pokryty PVC i drewnianą obudową |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| MOQ: | 3 tony |
Koło i dysk z stopów aluminium z serii 3000 3003 do naczyń kuchennych
| ALLOY: | 3003 |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18 |
| Gęstość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Odbłyśnik światła 3004 3005 600 mm 800 mm Lustrzana blacha aluminiowa
| Nazwa produktu: | Lustrzana blacha aluminiowa / cewka |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Taśma aluminiowa 1,0 mm HO 3003h14 do cewki Flex Pipe
| Nazwa produktu: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
D200mm Roller Coating Linea Aluminiowa tarcza do znaków drogowych
| Nazwa produktu: | Koło / dysk aluminiowy |
|---|---|
| Stop / klasa: | 1000series-8000series |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Tłoczenie 3004 H22 Powlekana kolorem cewka aluminiowa dla przemysłu
| Nazwa produktu: | malowana aluminiowa cewka / arkusz |
|---|---|
| Stop / klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, seria 6000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Blacha aluminiowa z drewna ziarnowego PE PVDF Wstępnie malowana aluminiowa blacha powlekana
| słowo kluczowe: | blacha aluminiowa z drewna, blacha aluminiowa z powłoką pvdf, aluminiowa blacha do powlekania koloró |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, seria 6000 |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |

