Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
Krążek aluminiowy walcowany na gorąco 1070 3004 3105 6061 Do produkcji naczyń kuchennych
| Słowo kluczowe: | kółko aluminiowe, tarcza aluminiowa, koło aluminiowe walcowane na gorąco |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/gatunek: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
Aluminiowy okrąg serii 1000 stopu Aluminiowy dysk do lamp i latarni
| Stopy: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Thickness: | 0.13-6.5mm |
8006 8011 Rolka z folii aluminiowej klasy spożywczej 0,2 mm do pakowania leków
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 8011, folia aluminiowa spożywcza, rolka folii aluminiowej do opakowania |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Folia aluminiowa Folia aluminiowa 35 mikronów Szerokość 215 mm 1235 Rolki folii aluminiowej klasy spożywczej do pakowania
| Słowo kluczowe: | Rolki z folii aluminiowej do pakowania, folia aluminiowa 35 mikronów, folia aluminiowa 1235 215 mm s |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
5052 Rolka folii aluminiowej 0,6 mm 0,8 mm Jumbo z folii aluminiowej
| Słowo kluczowe: | 5052 Folia aluminiowa Jumbo Roll, Folia aluminiowa 5052, Folia aluminiowa 0,6 mm |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Gęstość: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (zgodnie z wymaganiami klienta) |
3105 H18 Cienkie paski aluminiowe do transportu na torach
| Klasa: | Seria 3000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Szerokość: | 20-1550mm |
80mm Dia H18 3105 3005 Puste aluminiowe dyski do gotowania na kole
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5-barowa aluminiowa płytka w kratkę Wzór Płyta aluminiowa AA1100 Aluminiowa płyta w kratkę do podłogi windy
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa ze wzorem, aluminiowa płyta w kratkę do windy, 5-barowa aluminiowa płyta kontrolna |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Hartować: | O-H112 |
35-mikronowa rolka z folii aluminiowej do pakowania żywności 1235 18-calowa szeroka folia aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Rolki z folii aluminiowej do pakowania, folia aluminiowa 35 mikronów, folia aluminiowa 1235 215 mm |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Stop 1050 h24 3003 1100 Aluminium 4ft x 8ft Płytki metalowe Arkusze aluminiowe
| Stopy: | 1050 1060 1100 3003 5052 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Szerokość: | 100-2600mm |

