Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
Yongsheng O To H112 Aluminiowa okrągła płyta do garnków Naczynia
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Mill Finish H32 5052 Aluminiowe krążki do znaków drogowych
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Zwykłe wykończenie młyna 3003 Aluminiowa tarcza Blank o średnicy 50 mm do 1600 mm do garnków
| Nazwa produktu: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Thin Disc Circle 1-calowe aluminiowe krążki dyskowe do naczyń
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1100 6,0 mm aluminiowy dysk z okrągłym arkuszem do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | Koło / dysk aluminiowy |
|---|---|
| Stop / klasa: | Serie 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
1100 3003 Aluminiowa okrągła tarcza okrągła do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | Koło / dysk aluminiowy |
|---|---|
| Stop / klasa: | 1000series-8000series |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1100 1050 5754 Aluminiowa tarcza do przyborów do znaków drogowych
| Nazwa produktu: | Koło / dysk aluminiowy |
|---|---|
| Stop / klasa: | Serie 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
1050 1060 1100 3003 HO Okrągły aluminiowy okrąg do naczyń kuchennych Przybory kuchenne i oświetlenie
| Nazwa produktu: | Aluminiowe koło tarczowe (koło aluminiowe 1100, tarcza aluminiowa) |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
1100 3003 1050 3005 3105 Polski okrągły aluminiowy krążek do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | aluminiowa tarcza okrągła (okrągła aluminiowa 1100 aluminiowa płyta okrągła) |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
Specjalistyczna twardość Anodujące dyski aluminiowe Wysoka odporność na korozję
| Gęstość: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Twardość/tolerancja: | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie: | Przemysłowe, motoryzacyjne, naczynia kuchenne itp. |

