Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
3mm tłoczona blacha aluminiowa 8x4 aluminiowa blacha w kratkę
| Nazwa produktu: | Aluminiowe blachy diamentowe, aluminiowa płyta kontrolna 3mm, aluminiowa płyta kontrolna 8x4 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowa płyta w kratkę 5 prętów 3 pręty 4x8 Aluminiowa płyta diamentowa Tłoczona blacha aluminiowa
| Nazwa: | tłoczona blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5,0 mm 3003 H14 Tłoczona blacha aluminiowa 6061 5052 Pomarańczowa skórka w kratkę
| Nazwa produktu: | tłoczona blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Stucco Aluminium Tłoczona Płyta Pomarańczowy Arkusz Skóry Do Lodówki Zamrażarki Skrzyniowej
| Obróbka krawędzi: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny itp. |
|---|---|
| Grubość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
Wytłaczana obróbka powierzchni Blacha aluminiowa Wykrawanie krawędzi do dekoracji
| Technika przetwarzania: | Walcowanie, wykrawanie itp. |
|---|---|
| Grubość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
Tłoczona blacha aluminiowa w kratkę 1050 3105 5A05 6061 6063 7075
| stop: | 1 3 5 6 7 Seria |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-20 mm |
| szerokość długość: | Jako twoje wymaganie |
Wykrawanie Wytłaczana blacha aluminiowa Mill Edge Diamond
| Grubość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
|---|---|
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Długość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
Oranżowa skóra Stucco Hammer Pebble Embossed Mirror Reflexory Aluminium Sheets
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Grubość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
Nieprzywierający 1050 3003 5052 Okrągły aluminiowy okrągły na naczynia kuchenne
| Stop: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,5 mm-6,5 mm |
Okrągła aluminiowa płyta HO
| Stop: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,5 mm-6,5 mm |

