Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips ] mecz 677 produkty.
1050 Producent kół aluminiowych do naczyń kuchennych i lamp
| Słowo kluczowe: | Koło aluminiowe 1050, dostawcy kół aluminiowych 1050, producent kół aluminiowych 1050 |
|---|---|
| Proces materialny: | Walcowane na gorąco (DC) / Walcowane na zimno (CC) |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekane, wykończone młynem |
3Bar 5Bar Aluminiowa płyta w kratkę 1050 Antypoślizgowa aluminiowa wytłaczana blacha
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa w kratkę 1050, blacha wytłaczana z aluminium 1050 |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Aplikacja: | Konstrukcja, podłogi, lodówka, szafka na wino, szafka kuchenna itp. |
Rolka folii aluminiowej do budynków metalowych 3003 H46 Folia aluminiowa Duża rolka
| Słowo kluczowe: | Rolka z folii aluminiowej 3003, folia aluminiowa H46, rolka z folii aluminiowej do konstrukcji metal |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Szerokość: | 10mm ~ 1500mm |
5052 Arkusz aluminiowy w rzeźbie 4x8 5754 Arkusz aluminiowy diamentowy 100 mm 1600 mm
| Słowo kluczowe: | 1100 tłoczona blacha aluminiowa, 1100 aluminiowa blacha diamentowa, blacha aluminiowa 4x8 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Budownictwo, podłogi, lodówka, szafki kuchenne itp. |
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
1050 Aluminiowa płyta diamentowa Wzorzyste aluminiowe blachy w kratkę Wytłoczony wzór
| Słowo kluczowe: | 1050 tłoczona blacha aluminiowa, 1050 aluminiowa płyta diamentowa, 1100 aluminiowa blacha w kratkę |
|---|---|
| Stop: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
Rolki z folii aluminiowej 1235 3003 5052 8006 8011 Rolka z folii aluminiowej Food Grade
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
1050 3003 8011 Folia aluminiowa Jumbo Roll Food Grade 500 mm Medical
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 1050, rolka folii aluminiowej 8011, folia aluminiowa 3003 |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Gęstość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Aluminiowy pojemnik z różnymi rozmiarami
| Gęstość: | 0,02-0,04 mm |
|---|---|
| Cechy: | Ekologiczny |
| Materiał: | Folia aluminiowa |
Pojemnik z folii aluminiowej do pakowania posiłków w samolotach
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Użycie: | Pakowanie żywności |
| Cechy: | Ekologiczny |
3003 3004 8011 Wykorzystywany jednorazowo garnek z folii aluminiowej z pokrywkami
| Materiał rzędu: | 3003 3004 8011 itp |
|---|---|
| Typowa forma: | Okrągły, można go dostosować |
| Wielkość: | Można dostosować 200+ rozmiarów |

