Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips ] mecz 677 produkty.
Walcowane na zimno aluminiowe cewki dachowe H24 z Chin
| Słowo kluczowe: | Walcowane na zimno cewki aluminiowe, cewka aluminiowa do pokryć dachowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
6061 Aluminiowa płyta diamentowa o grubości 0,13 - 6,5 mm Aluminiowa płyta bieżnika
| Słowo kluczowe: | 6061 aluminiowa płyta w kratkę, aluminiowa płyta bieżnika, aluminiowa płyta diamentowa 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
3105 Fabryka cewek aluminiowych Hurtowa cena cewki H14 H24
| Słowo kluczowe: | Cena cewki aluminiowej 3105, cena hurtowa cewki aluminiowej 6061 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
O-H112 Aluminiowa płyta kontrolna 3003 Aluminiowa płyta bieżnika Cena fabryczna
| Słowo kluczowe: | 3003 aluminiowa płyta w kratkę, aluminiowa płyta diamentowa O-H112 |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
Fabryka w Chinach 8011 Folia aluminiowa Rolka Cena Folia spożywcza
| Słowo kluczowe: | Rolka z folii aluminiowej 8011, folia aluminiowa spożywcza, cena aluminium 8011 |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Biała, niebieska, zielona, powlekana aluminiowa cewka Pvdf Cewki powlekane farbą
| Słowo kluczowe: | Cewki aluminiowe powlekane na biało, niebieska cewka aluminiowa, cewki powlekane farbą aluminiową Pv |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Średnica 80 do 1000 mm Koło aluminiowe 0,13 do 6,5 mm 3003 Producent z Chin
| Słowo kluczowe: | Koło aluminiowe 3003, tarcza aluminiowa 3003, koło aluminiowe 240 mm |
|---|---|
| Proces materialny: | Walcowane na gorąco (DC) / Walcowane na zimno (CC) |
| Obsługa powierzchni: | Powlekane, wykończone młynem |
Producent 5754 Aluminiowe rolki zwojów Fabryczna cena sprzedaży
| Słowo kluczowe: | 5754 aluminiowe rolki cewki, 5754 aluminiowe rolki cewki cena, 5754 producent cewki aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Tolerancje: | Jako wymaganie klienta |
Cewka ze stopu aluminium 1050 o grubości 2 mm i grubości 5 mm
| Słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa 1050, cena cewki aluminiowej 2 mm-5 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Fabryka bezpośrednia sprzedaż hurtowa 1060 cewek aluminiowych Rolki aluminiowe o niestandardowej powierzchni
| Słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa 1060, Fabryka cewek aluminiowych 1060 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |

