Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips ] mecz 677 produkty.
2 mm 3 mm 4 mm Arkusz aluminiowy Stopiona stopa 6063 6061 Arkusz aluminiowy
| ALLOY: | 6061 6063 |
|---|---|
| Hartować: | T6, T651, T4, T851, itp. |
| Gęstość: | 0,10 mm-350 mm |
Pojemnik jednorazowy z folii aluminiowej klasy spożywczej 300 ml
| Materiał: | 3003 3004 8011 folia aluminiowa |
|---|---|
| Kształt: | Prostokąt lub dostosowany |
| Użycie: | Opakowania przekąsek, dodatków, sosów, deserów itp. |
0.2-8mm Kolorowy Aluminiowy Zwoj Rolkowy Lustrowy Zwoj Aluminiowy Do Włoki
| Miejsce pochodzenia: | Hennan China (kontynent) |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-21 dni od potwierdzenia zamówienia |
| Nazwa handlowa: | Yongsheng |
Aluminiowa folia pojemnik spożywczy prostokątne aluminiowe chleb pieczarka folia
| Stopy: | 8011 3003 |
|---|---|
| Próbka: | Wolne |
| Klasa: | Klasa spożywcza |
Pojemnik z folii aluminiowej o pojemności 750 ml
| Nazwa: | 2-komorowe pojemniki na żywność na wynos |
|---|---|
| Materiał: | 3003 3004 8011 |
| Rodzaj: | Płytka |
00,7 mm 0,5 mm 1050 H14 H24 Aluminiowa cewka do izolacji termicznej Aluminiowa skóra
| Stopy: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0,5-200 mm |
3xxx 3003 Kolorowe przedmalowane zgięte dachy stopowe powlekane aluminiowe cewki do rynsztoków
| Nazwa: | Aluminiowa cewka powlekana kolorem |
|---|---|
| Klasa: | 1100, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3104, 3105, 5005, 5052, 5754 itd. |
| Gęstość: | 00,2-6,5 mm |
Średnica 80 mm 1000 mm Duża aluminiowa tarcza do naczyń kuchennych
| Stop: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,5 mm-6,5 mm |
Okrągła aluminiowa płyta do głębokiego tłoczenia
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Mill Finish Dia 350mm H24 Aluminiowa tarcza do oświetlenia naczyń
| Nazwa produktu: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

