Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips ] mecz 677 produkty.
Aluminiowa płyta w kratkę 5 prętów 3 pręty 4x8 Aluminiowa płyta diamentowa Tłoczona blacha aluminiowa
| Nazwa: | tłoczona blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Rolki z folii aluminiowej Food Grade 1060 3003 5052 8006 8011 Do zastosowań medycznych
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Rolka folii aluminiowej 10 mikronów 8011 Rolka z folii aluminiowej Spożywcza Folia aluminiowa do użytku domowego
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Żywność Jednorazowe pojemniki na żywność pojemniki z folii aluminiowej miski pudełko na obiad
| Rodzaj: | pojemnik |
|---|---|
| ALLOY: | 3003 3004 8011 itp |
| Hartować: | O |
Jednorazowe pudełko na obiad Wrinkle - darmowe pudełko z pokrywą aluminiową
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Gęstość: | 0,03-0,2 mm |
| Kolor: | Srebrny, złoty, dostosowany |
Szerokość rolki folii aluminiowej 10 mm 1500 mm, specjalistyczna do pakowania
| Stop: | 1235, 8011 |
|---|---|
| Grubość: | 5-9 mikronów |
| Hartować: | O ~ H112 |
Wysokiej jakości płyta aluminiowa w romby z serii 5000, blacha aluminiowa w romby tłoczona
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
3 komorę prostokąta aluminium folia Płytka pojemnik żywności z płaskimi pokrywami jednorazowe
| Surowiec: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14 |
| Gęstość: | 0,06 mm |
Mały aluminium okrągły arkusz 1070 1060 1100 Aluminiowe płytki metalowe
| Materiał: | Seria 1000, seria 3000 |
|---|---|
| Średnica: | 80-1000 mm, na zamówienie |
| Gęstość: | 0,13-6,5 mm |
Kolorowe rolki aluminiowe Przedmalowane Malowane Malowanie Kolorowe powlekane cewki aluminium
| ALLOY: | Seria 1000, 3000, 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 00,2-6,5 mm |

