Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips ] mecz 677 produkty.
10x13 cali pół wielkości głęboki na wynos prostokątny aluminiowy szklany
| Nazwa: | Połowa miski z folii aluminiowej o pojemności 3500 ml |
|---|---|
| Długość: | 325 mm |
| Szerokość: | 262 mm |
1 2 Wielkość folia 4 Extra głęboki talerz z parą Aluminiowy talerz z parą Pieczarka
| Nazwa: | Płytka do gotowania na parze, o średniej wielkości |
|---|---|
| Najwyższy rozmiar: | 12¾" x 10⅜" |
| Najwyższy rozmiar: | 11¾" x 9½" |
20 stóp podłużne aluminium folia spożywcza pojemnik jednorazowe tacy z folii z pokrywą folii
| Nazwa produktu: | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
|---|---|
| Surowce: | Folia aluminiowa |
| Wielkość: | 185x135x50 mm |
8011 H24 Folia aluminiowa o grubości 10 μm W magazynie Folia Jumbo Roll For Packaging
| Stop: | 8011 |
|---|---|
| Hartować: | H24 |
| Grubość: | 0,01 mm |
6 cali okrągły mini placek 12 uncji folia aluminiowa
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Kształt: | Okrągłe |
6061 T6 Płytka aluminiowa do zastosowań morskich Grubość 0,2-500 mm Term CFR
| Stopy: | 1100 3003 5052 5053 6061 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Szerokość: | 100-2600mm |
Jednorazowy grill dla brojlerów Wielki grillownik do grilla do gotowania Aluminiowy tac
| Nazwa produktu: | Grill z folii aluminiowej |
|---|---|
| Wielkość: | 450x300x26 mm |
| Waga: | 56 gramów |
8 " x 8 " kwadratowa 1350 ml aluminiowa miska z pokrywkami
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
|---|---|
| Wykorzystanie: | grill |
| Wielkość: | 204x204x51mm |
Niestandardowa aluminiowa tarcza aluminiowa 25 mm 30 mm do patelni z nieprzywierającymi urządzeniami do gotowania ryżu
| Nazwa produktu: | aluminiowa tarcza 25 mm, aluminiowa płyta do gotowania ryżu, aluminiowe kółko na patelnię nieprzywie |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
0,5 mm do 6,0 mm 8011 H12 H14 aluminiowe półfabrykaty okrągłe
| Nazwa produktu: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

