Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips ] mecz 677 produkty.
Przemysłowe rolki folii aluminiowej do użytku domowego / medycznego 0,006 - 0,2 mm H112
| Nazwa: | Rolki z folii aluminiowej |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Szerokość: | 10mm ~ 1500mm |
0,1 mm Anodowana blacha aluminiowa 5 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm T351
| Nazwa: | arkusz aluminium |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Blacha aluminiowa o wysokiej wytrzymałości 6061 Blacha aluminiowa H32 Arkusz 350 mm do pakowania
| Słowo kluczowe: | arkusz aluminium |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
5,0 mm 3003 H14 Tłoczona blacha aluminiowa 6061 5052 Pomarańczowa skórka w kratkę
| Nazwa produktu: | tłoczona blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 3003 8011 Folia aluminiowa Jumbo Roll Food Grade 1500 mm Medyczna folia aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 1050, rolka folii aluminiowej 8011, folia aluminiowa 3003 |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
1050 1060 8011 O Folia aluminiowa Jumbo Roll Food Grade 400 mm Medyczna folia aluminiowa
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
18oz Gładki pojemnik z folii lotniczej 520ml Aluminiowa folia pudełko na obiad
| Surowce: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Hartować:: | H14 |
| Użycie:: | Klasa lotnicza |
Kręgi dyski elektryczny kuchenka surowiec blacha aluminiowa niestająca
| ALLOY: | 3003, 3105, 5052 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Średnica: | 80mm-1000mm |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Aluminium Foil Food Grade Kitchen Foil Paper
| Stop: | 8011 |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H18, H24, H22 itd |
| Grubość: | 12 mikronów |
Małe Aluminiowe Pance Kręgowe 3003 H24 Kręgowe
| Stopy: | Seria 1000, 3000, 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Średnica: | 80-1000mm |

