Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] mecz 182 produkty.
5052 h32 Cewki ze stopu aluminium 3003 Rolka aluminiowa 1060 1100 Cewka rynna aluminiowa
| Słowo kluczowe: | 5052 h32 Cewki ze stopu aluminium ,rolka aluminiowa cewka aluminiowa do rynny |
|---|---|
| Zasady płatności: | L / C, D / A, D / P, T / T, West Union, Money Gram itp. |
| Certyfikat: | ISO, ROHS |
7075 T651 Blacha aluminiowa z blachy falistej Aluminiowa blacha dachowa
| słowo kluczowe: | aluminiowa blacha dachowa ,7075 T651 falista blacha aluminiowa , płyta aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, rozwijanie, spawanie, wykrawanie, cięcie |
Niestandardowy wzór antypoślizgowy samochodu Płyta aluminiowa Wytłaczana płyta ze stopu aluminium
| Słowo kluczowe: | Płyta tłoczona ze stopu aluminium, antypoślizgowa płyta aluminiowa samochodu, aluminiowa płyta w kra |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| Stop: | 1050/1060/1100/3003/5005/5052/5083/3005/8011 |
Grubość 2 mm 6061 T6 Blacha aluminiowa o szerokości 100 mm
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 6061 t6 o grubości 2 mm, blacha aluminiowa 4 mm, blacha aluminiowa 6061t6, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Młyn wykończony 3003 5005 Gruba blacha aluminiowa 2 mm do rynny okładzinowej
| słowo kluczowe: | gruba płyta aluminiowa (blacha aluminiowa o grubości 8 mm, płyta aluminiowa 12 mm) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Zestaw certyfikowany przez SGS 5005 5052 5754 5083 6061 6063 T6 Płyty aluminiowe Metal stosowany w produkcji samochodowej i przemysłu motoryzacyjnego
| Stop: | 1000, 3000, 5000, 6000 serii |
|---|---|
| Stop czy nie: | Jest stopem |
| Obróbka powierzchniowa: | Wykończenie młyna |
Producent W Chinach Dostawca Arkusz aluminiowy 0,15-25,0 mm Arkusz stopniowy Arkusz aluminiowy
| Materiał: | 1 3 5 6 8 Seria Stop aluminium |
|---|---|
| Uszczelka: | paleta drewniana |
| Szerokość: | 10mm-2200mm |
Blacha aluminiowa 5mm 10mm Grubość 1050 1060 1100 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa o grubości 5 mm, cena stopu aluminium 1060, blacha aluminiowa 1100, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 Blacha aluminiowa ze stopu aluminium 1050 H14 1100 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 1050, 1100 blacha aluminiowa (1100 cewka aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Stop aluminium 1050 1100 3003 5052 6061 7075 8011 Blacha aluminiowa 5mm 10mm
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 5052, blacha aluminiowa 5 mm, blacha aluminiowa 10 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

