Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ foil paper aluminum foil jumbo roll ] mecz 29 produkty.
Papier z folii aluminiowej klasy spożywczej 1100 1235 Szerokość folii aluminiowej do pojemników 1500 mm
| słowo kluczowe: | folia aluminiowa Papier z folii aluminiowej , rolki z folii aluminiowej jumbo |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8011 H24 Folia aluminiowa o grubości 10 μm W magazynie Folia Jumbo Roll For Packaging
| Stop: | 8011 |
|---|---|
| Hartować: | H24 |
| Grubość: | 0,01 mm |
Rolki folii aluminiowej Jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Rolka z folii aluminiowej Food Grade
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Papier z folii aluminiowej do użytku gospodarstwa domowego
| Słowo kluczowe: | Rolka folii aluminiowej Jumbo, folia aluminiowa 38 mikronów |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Hartować: | O ~ H112 |
Sprzedaż hurtowa 8 - 50 Mic Folia aluminiowa 8011 Rolka folii aluminiowej na tacę
| Słowo kluczowe: | 8011 Rolka folii aluminiowej, folia aluminiowa do tacy aluminiowej |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Folia Aluminiowa Rolka jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Aluminiowa Rolka Foliowa
| Słowo kluczowe: | 8011 folia aluminiowa (rolki aluminiowe foliowe rolka z folii aluminiowej) |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, folia aluminiowa do pakowani |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
200 stóp kwadratowych folia aluminiowa 0,014 mm x 30 cm x 61 m folia rolkowa
| Materiał: | 8011 Folia aluminiowa |
|---|---|
| Gęstość: | 0,006 mm (6micron) - 0,2 mm (200micron) |
| Szerokość: | 120-1500 mm (tolerancja: ± 1,0 mm) |
8011 8079 Żywność Folia aluminiowa Papierowa cewka 11 12 20 30 35 Mikron Jumbo Roll
| Stopy: | 8011 8079 |
|---|---|
| Hartować: | O, F, H12, H18, H22, H24, H26, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,006-0,2 mm |
8011 Opakowanie z folii aluminiowej do użytku domowego, folia aluminiowa w rolce jumbo, do kontaktu z żywnością
| Stop: | 1235, 1145, 8011, 8021, 8079 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O, H18 |
| Grubość: | 0,004-0,2 mm |

