Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ foil paper aluminum foil jumbo roll ] mecz 29 produkty.
8011 Alloy Food Grade Jumbo Folia aluminiowa Rolka laminowana
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa Jumbo Roll, Walcarka do folii aluminiowej, Folia aluminiowa ze stopu spożywczego 80 |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, folia aluminiowa do pakowani |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8006 8021 8079 Rolka folii aluminiowej 11 mikronów Duża rolka folii aluminiowej
| Słowo kluczowe: | 8021 folia aluminiowa, 8006 cena rolki folii aluminiowej, folia aluminiowa 11 mikronów |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Aluminium Foil Food Grade Kitchen Foil Paper
| Stop: | 8011 |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H18, H24, H22 itd |
| Grubość: | 12 mikronów |
1060 8011 8079 Aluminiowe rolki Jumbo 0,011 mm Rolka folii Ceny hurtowe
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 8011, cena rolki folii aluminiowej 1060, folia aluminiowa 0,011 mm |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8006 7 - 60 Mikron Aluminium Jumbo Roll Folia domowa z aluminium do szybkiego spożycia
| Stopy: | 8006 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0,007-0,06 mm |
Importerzy folii aluminiowej Folia aluminiowa Jumbo Roll Domowa aluminiowa folia papierowa do żywności
| Słowo kluczowe: | folia z folii aluminiowej jumbo, niestandardowa folia aluminiowa, cena rolki folii aluminiowej, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Rolki z folii aluminiowej Food Grade 1060 3003 5052 8006 8011 Do zastosowań medycznych
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
8006 8011 Folia aluminiowa Rolka Jumbo do pojemników na żywność ID 76 mm
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa do pojemników na żywność, folia aluminiowa rolka złota, złota folia aluminiowa |
|---|---|
| Typ stopu: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Materiały rdzenia wewnętrznego: | Rdzeń aluminiowy itp. |
5052 Rolka folii aluminiowej 0,6 mm 0,8 mm Jumbo z folii aluminiowej
| Słowo kluczowe: | 5052 Folia aluminiowa Jumbo Roll, Folia aluminiowa 5052, Folia aluminiowa 0,6 mm |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Gęstość: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (zgodnie z wymaganiami klienta) |
Fabryka w Chinach 8011 5052 Rolka folii aluminiowej Cena Folia spożywcza Aluminiowa rolka Jumbo
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |

