Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ embossed aluminum sheet ] mecz 632 produkty.
Aluminiowe płyty diamentowe Aluminiowa płyta kontrolna 3mm 8x4 aluminiowa płyta kontrolna
| Nazwa produktu: | Aluminiowe blachy diamentowe, aluminiowa płyta kontrolna 3mm, aluminiowa płyta kontrolna 8x4 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 1070 PE PVDF Powłoka Diamentowa pomarańczowa skórka Stucco Tłoczona aluminiowa cewka
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,15 mm-5,0 mm |
1000 3000 5000 serii Stucco 0,3-0,8 mm Orange Peel Aluminium Embossed Sheet Plate
| Stop: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Arkusze płyt z czarnego diamentu 4x8 aluminiowa płyta diamentowa aluminiowa płyta w kratkę
| Słowo kluczowe: | Arkusze z czarnego diamentu (płyta aluminiowa w kratkę , 4x8 aluminiowa płyta diamentowa) |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,15 mm-5 mm |
3mm 6mm aluminiowa płytka kontrolna 0,25 aluminiowa płytka diamentowa 4x8 arkuszy
| Słowo kluczowe: | 3mm aluminiowa płyta kontrolna, aluminiowa płyta kontrolna 6mm, 0.25 aluminiowa płyta diamentowa 4x8 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowa płyta podłogowa aluminiowa 5-barowa płyta bieżnika aluminiowa płyta bieżnika
| Słowo kluczowe: | Aluminiowa płyta podłogowa ,Aluminiowa płyta bieżnika ,Aluminiowa płyta bieżnika 5 bar |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Wytłaczana obróbka powierzchni Blacha aluminiowa Wykrawanie krawędzi do dekoracji
| Technika przetwarzania: | Walcowanie, wykrawanie itp. |
|---|---|
| Grubość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
1060 Blacha aluminiowa ze stopu aluminium 1050 H14 1100 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 1050, 1100 blacha aluminiowa (1100 cewka aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5xxx Series Aluminium 5052 H32 6061 5083 Blacha aluminiowa klasy morskiej do łodzi
| Słowo kluczowe: | aluminium 5052 cena za kg,łupki aluminiowe do łodzi,łupki aluminiowe dla statków morskich |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Seria 5000 Almg3 5754 Wykończenie blachy aluminiowej do sufitów dachowych
| Słowo kluczowe: | Almg3 5754 Blacha aluminiowa , Blacha aluminiowa wykończona młynem , Blacha aluminiowa sufitu dachow |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Certyfikat: | ISO, ROHS |

