Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ embossed aluminum sheet ] mecz 632 produkty.
3mm blacha aluminiowa 10mm blacha aluminiowa 5x10 blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 3 mm, płyta aluminiowa 10 mm, blacha aluminiowa 5x10 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Cienka blacha aluminiowa 8x4 Blacha aluminiowa 6061 T6 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Cienka blacha aluminiowa (blacha aluminiowa 8x4 blacha aluminiowa 6061 T6) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
5052 Blacha aluminiowa Płyta aluminiowa gruba płyta Płyta aluminiowa klasy morskiej do łodzi
| Słowo kluczowe: | gruba płyta aluminiowa blacha aluminiowa 5052 , płyta aluminiowa klasy morskiej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Pokrycie dachowe z blachy falistej Niestandardowa blacha aluminiowa Aluminiowa cewka dachowa
| Słowo kluczowe: | faliste aluminiowe pokrycia dachowe, aluminiowa blacha niestandardowa, aluminiowa cewka dachowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Tablica rejestracyjna z blachy aluminiowej 1060 1100 1050 Stop aluminium dla przemysłu
| Słowo kluczowe: | Rolka blachy aluminiowej (blacha aluminiowa 1050 ,1060 cena stopu aluminium) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
6061 Blacha aluminiowa 6 mm 5 mm Blacha aluminiowa 4 mm Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | 6061 Blacha aluminiowa (blacha aluminiowa 5 mm, blacha aluminiowa 4 mm) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Grubość 0,1 mm do 6,0 mm H12 H18 H24 H26 H28 Cewka z blachy aluminiowej 1100 1060 1050 3003 5052 6063
| Słowo kluczowe: | 0.1mm do 6.0mm cewka aluminiowa, H12 H18 H24 H26 H28 Arkusz/cewka aluminiowa,1xxx?? 6xxx cewka alumi |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Niestandardowa polerowana blacha aluminiowa o wysokim współczynniku odbicia lustrzanego
| Nazwa produktu: | Blacha aluminiowa wykończona lustrzanym wykończeniem ,Niestandardowa polerowana blacha aluminiowa ,W |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Niestandardowe polerowanie wysokoodblaskowe wykończenie z lustrem aluminiowym
| Nazwa produktu: | Blacha aluminiowa wykończona lustrzanym wykończeniem ,Niestandardowa polerowana blacha aluminiowa ,W |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
4mm 6mm Cewka aluminiowa z serii 6000 Rolka z blachy aluminiowej
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 6061t6, rolka cewki z blachy aluminiowej, blacha aluminiowa, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |

