Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum take out containers ] mecz 1116 produkty.
1LB aluminiowa folia podłużna pudełko na obiad do wywiezienia - miska do wszechstronnego pojemnika żywności
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 3004, 8011 |
| Wypełnij górę: | 148 x 122 mm (5,83 x 4,80 cala) |
1050HO A3003 Okrągły aluminiowy dysk Okrągły dysk Aluminiowa blacha Pan Aluminiowy dysk do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | 1050HO aluminiowe koło aluminiowe, blacha aluminiowa, dysk aluminiowy do naczyń kuchennych |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
Żywność Jednorazowe pojemniki na żywność pojemniki z folii aluminiowej miski pudełko na obiad
| Rodzaj: | pojemnik |
|---|---|
| ALLOY: | 3003 3004 8011 itp |
| Hartować: | O |
6.8 Oz prostokątny mini kubek jednorazowa folia aluminiowa ciasto szklany
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Mini patelnie do chleba |
| Rozmiar górny: | 16,5 x 6,5 cm |
Pojemniki foliowe z pokrywkami Foliowe naczynia do szorowania Foliowe talerze foliowe
| Nazwa produktu: | Pojemniki na wynos z folii aluminiowej z pokrywkami |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły/prostokątny/owalny/specjalny |
| typy: | Taca/Naczynia/Miska/Patelnia/Pudełka/Talerze |
300 ml Jednorazowa miska z folii aluminiowej, prostokątna, do jedzenia, opakowania spożywcze, pojemnik z folii z pokrywką
| Nazwa: | 300 ml jednorazowa aluminiowa folia foliowa prostokąt na wynos |
|---|---|
| Wielkość: | 130x100x42 mm |
| Weight: | 3g to 12g |
Polerowana aluminiowa blacha lustrzana Odblaskowa aluminiowa blacha odblaskowa
| Nazwa produktu: | Listy lustrzane,listy lustrzane,listy lustrzane,listy odblaskowe |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
D272-44 Pojemnik z gładkiej folii ściennej
| Nazwa: | D272-44 Pojemnik z folii o gładkich ściankach |
|---|---|
| Rodzaj: | Pojemnik |
| Rozmiar górny: | 254x155x55mm |
6mm 3mm 2mm 1,5mm 3003 5005 H34 5052 Blacha aluminiowa do przyczep
| Słowo kluczowe: | blachy aluminiowe (blacha aluminiowa do przyczep) 5052 blachy aluminiowe |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 Arkusz aluminiowy w rzeźbie 4x8 5754 Arkusz aluminiowy diamentowy 100 mm 1600 mm
| Słowo kluczowe: | 1100 tłoczona blacha aluminiowa, 1100 aluminiowa blacha diamentowa, blacha aluminiowa 4x8 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Budownictwo, podłogi, lodówka, szafki kuchenne itp. |
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |

