Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum take out containers ] mecz 1116 produkty.
Izolacja bąbelkowa odbijająca światło do okien, ognioodporna i termoizolacyjna, izolacja podwójna bąbelkowa 2mm 3mm
| Struktura: | Alu Foil + Pe + Bubble + PE + Alu Folia |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny, biały itp |
| Gęstość: | 2 mm bańka * 2 |
90% wysoko odblaskowa lustrzana aluminiowa rolka lustrzana
| Numer modelu: | 1050 1060 1070 1100 3003 5052 5083 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Szerokość: | 40 mm-1270 mm |
AL PET Kabel Aluminiowy Jednopłytkowy Owinięcie Srebrnym Laminat Film Coil Strip
| Kolor: | srebra |
|---|---|
| Struktura: | AL+ZWIERZĘ |
| ID: | 38/53/76/152 mm |
1050 1060 1100 3003 Okrągłe aluminiowe krążki do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
7-calowe patelnie z pokrywką, okrągłe patelnie z pokrywką.
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
|---|---|
| zwyczaje: | Pakowanie żywności |
| Kolor: | srebra |
Malowana cewka powlekana aluminium
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng aluminium |
2mm 3XXX 5XXX 8XXX Cienka aluminiowa cewka z taśmą teksturową
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
break
| Nazwa produktu: | Koło / dysk aluminiowy |
|---|---|
| Stop / klasa: | Serie 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
3004 Powlekana kolorem PE cewka aluminiowa T8 Odporność na blaknięcie temperowania
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1100 1050 6061 T6 Nieprzywierająca aluminiowa płyta okrągła do garnka do naczyń
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

