Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum take out containers ] mecz 1116 produkty.
Kolorowa taśma aluminiowa Channelume Mirror Aluminiowa cewka z listwą kanałową
| słowo kluczowe: | Taśma aluminiowa Channelume ,Cewka aluminiowa z listwą Cewka aluminiowa do listwy kanałowej |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5051 5083 6061 Blacha aluminiowa gruba 02mm 03mm 04mm 05mm 07mm 08mm
| słowo kluczowe: | płyta aluminiowa 5051 5083 6061 (gruba blacha aluminiowa 03 mm 04 mm 05 mm , blacha aluminiowa 08 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3003 H22 Diamentowa arkusz metalowy ️ Diamentowa arkusz aluminiowy do przyczepy towarowej
| Szczegóły pakowania: | Standardowe opakowanie na palety drewniane nadające się do żeglugi |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-20 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Okrągłe patelnie do picy z folii aluminiowej / tacki z plastikową / foliową / papierową pokrywką
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Zamówienie niestandardowe: | Zaakceptować |
| Wykorzystanie: | Do użytku domowego, zabierz ze sobą |
H18 1050 3003 5052 4,0 mm Kolorowa blacha aluminiowa
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
200 ml 260 ml Jednorazowa folia do pieczenia jajecznic
| Surowce: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14 |
| Gęstość: | 00,06 mm, 0,08 mm, na zamówienie |
1100 Aluminiowa płytka okrągła Aluminiowa płyta okrągła do naczyń kuchennych
| Klasa: | 1050, 1060, 1100, 3003 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,3-6mm |
Folia do jogurtu 8011 Antybakteryjna Bezpieczeństwo i Higiena
| Alloy: | 8011, etc |
|---|---|
| Temper: | O, etc |
| Thickness: | 0.012-0.1mm, etc |
Głębokie krążki aluminiowe do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Specjalistyczna twardość Anodujące dyski aluminiowe Wysoka odporność na korozję
| Gęstość: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Twardość/tolerancja: | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie: | Przemysłowe, motoryzacyjne, naczynia kuchenne itp. |

