Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum sheet circle ] mecz 393 produkty.
5,0 mm 3003 H14 Tłoczona blacha aluminiowa 6061 5052 Pomarańczowa skórka w kratkę
| Nazwa produktu: | tłoczona blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
12mm 20mm gruba aluminiowa płyta aluminiowa gruba płyta 6061-T6 Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 6061-t6 (płyta aluminiowa gruba płyta aluminiowa o grubości 20 mm) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm Gruba płyta aluminiowa 3003 H14 3105 Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003 h14, blacha aluminiowa 3105, płyta aluminiowa o grubości 16 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Naczynia Aluminiowy Dysk 1050 1060 Aluminiowy Okrągły Okrąg
| słowo kluczowe: | 3003 aluminiowy okrąg, chiński okrąg aluminiowy, aluminiowa płyta okrągła |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
Alloy 1060 Deep Drawn Aluminium Round Circle Zwykły do oświetlenia przemysłowego
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Okrągłe koło z blachy aluminiowej 6,5 mm do garnka 1050 1060 1100 H14
| Grubość: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Średnica: | 80-1000mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Anodowanie, polerowanie, galwanizacja itp. |
1100 3003 Aluminiowa okrągła tarcza okrągła do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | Koło / dysk aluminiowy |
|---|---|
| Stop / klasa: | 1000series-8000series |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Okrągły okrąg ze stopu aluminium 3003 / dysk o średnicy 0,4 mm
| Słowo kluczowe: | Koło aluminiowe 3003, tarcza aluminiowa 3003, kółko aluminiowe 0,4 mm |
|---|---|
| Proces materialny: | Walcowane na gorąco (DC) / Walcowane na zimno (CC) |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekane, wykończone młynem |
Grubość 350 mm AA1100 Powierzchnia pokryta blachą aluminiową
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1060 1100 Cewka aluminiowa 3003 3105 5052 6061 Rolka z blachy aluminiowej
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Zasady płatności: | L / C, D / A, D / P, T / T, West Union, Money Gram itp. |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

