Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum sheet circle ] mecz 393 produkty.
Cena fabryczna 1050 Blacha aluminiowa O-H112 Producent blachy aluminiowej
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1050, blacha aluminiowa 1050, fabryka blach aluminiowych 1050 |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
5083 Anodowana blacha aluminiowa Płyta aluminiowa 5 mm 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Blacha
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 5083, blacha aluminiowa 5083, blacha aluminiowa 5 mm |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
5754 blacha aluminiowa 5 prętów 5 mm 4x8 blacha aluminiowa diamentowa płyta wytłaczana rolka z blachy aluminiowej
| Nazwa produktu: | Aluminiowa płyta diamentowa 4x8, blacha aluminiowa 5754 5 bar 5mm, wytłaczana rolka z blachy alumini |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
Anodowana blacha aluminiowa 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Płyta aluminiowa do naczyń kuchennych i lamp
| Słowo kluczowe: | Anodowana blacha aluminiowa,1050 1060 1100 3003 5083 6061 Płyta aluminiowa,Płyta aluminiowa do naczy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Kolorowa blacha aluminiowa i cewka aluminiowa do listu kanałowego
| Słowo kluczowe: | Malowana kolorem blacha aluminiowa Cewka aluminiowa malowana kolorem,Cewka aluminiowa do listu kanał |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Grubość 0,1 mm do 6,0 mm H12 H18 H24 H26 H28 Cewka z blachy aluminiowej 1100 1060 1050 3003 5052 6063
| Słowo kluczowe: | 0.1mm do 6.0mm cewka aluminiowa, H12 H18 H24 H26 H28 Arkusz/cewka aluminiowa,1xxx?? 6xxx cewka alumi |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 Wstępnie malowana taśma z blachy aluminiowej powlekanej kolorem do pokryć dachowych
| słowo kluczowe: | Cewka z blachy aluminiowej do pokryć dachowych,Taśma cewki z blachy aluminiowej malowanej w kolorze |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Niestandardowa polerowana blacha aluminiowa o wysokim współczynniku odbicia lustrzanego
| Nazwa produktu: | Blacha aluminiowa wykończona lustrzanym wykończeniem ,Niestandardowa polerowana blacha aluminiowa ,W |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Wstępnie pomalowana aluminiowa cewka powlekana kolorem aluminiowa blacha malowana blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | Wstępnie pomalowana cewka aluminiowa ,Cewka aluminiowa powlekana kolorem , Malowana blacha aluminiow |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, seria 6000 |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
1060 1050 1100 Pvc Malowana powłoka Kolor Blacha aluminiowa Powlekana kolorem cewka do rynny
| słowo kluczowe: | blacha aluminiowa powlekana pcv, rynna cewki powlekana aluminium, cewka powlekana kolorem aluminiowy |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, seria 6000 |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |

