Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum diamond plate ] mecz 112 produkty.
Wykrawanie Wytłaczana blacha aluminiowa Mill Edge Diamond
| Grubość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
|---|---|
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Długość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
1 3 5 bar Diamentowa płytka aluminiowa do schodów odporna na zużycie i niepoślizgowa
| Stop: | seria 1xxx/3xxx/5xxx/6xxx/8xxx |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Typ: | Płyta/cewka |
8x4 Arkusz Aluminium Checker Plate aluminiowa płyta bieżnika 2mm czarna aluminiowa płytka checker
| Marka: | YONGSHENG |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
O-H22 Blacha aluminiowa w szachownicę diamentową 0,1 - 20 mm
| Stop: | 1 3 5 6 Seria |
|---|---|
| grubość: | 0,1-20 mm |
| szerokość długość: | Jako twój wymóg |
Tłoczona blacha aluminiowa w kratkę 1050 3105 5A05 6061 6063 7075
| stop: | 1 3 5 6 7 Seria |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-20 mm |
| szerokość długość: | Jako twoje wymaganie |
2mm 4x8 Arkusz aluminiowy do samochodu diament Aluminium tabliczka szachowa
| Stopy: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T4, T8, T651 |
| Gęstość: | 0,1 mm - 260 mm |
aluminiowa płyta kontrolna 5 bar 1000 Aluminiowa płyta w kratkę i waga arkusza
| Słowo kluczowe: | aluminiowa płyta kontrolna 5 bar 1000, aluminiowa płyta kontrolna 1000, aluminiowa płyta kontrolna i |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Wytłaczana blacha aluminiowa Cena 1060 H24 3003 5052 Wytłaczana płyta aluminiowa w kratkę
| Materiał: | aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 0,5 mm-10 mm |
| Długość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
Wysoko wydłużony aluminium z 10% + jakości opłacalny i trwały
| Obróbka powierzchniowa: | Wytłoczony |
|---|---|
| Długość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Obróbka krawędzi: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny itp. |
3mm tłoczona blacha aluminiowa 8x4 aluminiowa blacha w kratkę
| Nazwa produktu: | Aluminiowe blachy diamentowe, aluminiowa płyta kontrolna 3mm, aluminiowa płyta kontrolna 8x4 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

