Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum diamond plate ] mecz 112 produkty.
Wysokiej jakości płyta aluminiowa w romby z serii 5000, blacha aluminiowa w romby tłoczona
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
3003 5754 6061 Aluminiowa płyta ryflowana w romby Aluminiowa płyta w kratę Blacha aluminiowa
| Stop: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
6061 1100 3003 5052 Aluminiowa tablica z bramką diamentową, wygrawerowana, aluminiowa tablica z szablonami
| nazwisko: | Aluminiowy diamentowy talerz |
|---|---|
| Stopy: | 1050, 1060, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061 itd. |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Niepoślizgowa tablica diamentowa AA1100 tablica szablonowa do podłogi przyczepy (4 stóp x 8 stóp, grubość 2 mm-12 mm)
| Słowo kluczowe: | Arkusz siatki aluminiowej z podwójnym diamentem, blacha aluminiowa w kratkę, blacha aluminiowa z cza |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112 |
Aluminiowa płyta diamentowa 5052, wytłaczana blacha aluminiowa 8 x 4, aluminiowa płyta antypoślizgowa
| Nazwa produktu: | Płyta diamentowa 5052 Aluminium 8 x 4 Arkusz aluminiowy Płyta bieżnika aluminiowego |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O-H112 |
3mm 6mm aluminiowa płytka kontrolna 0,25 aluminiowa płytka diamentowa 4x8 arkuszy
| Słowo kluczowe: | 3mm aluminiowa płyta kontrolna, aluminiowa płyta kontrolna 6mm, 0.25 aluminiowa płyta diamentowa 4x8 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Antypoślizgowa aluminiowa blacha ryflowana 5052 Producent z Chin do okładzin architektonicznych
| Słowo kluczowe: | 5052 aluminiowa płyta w kratkę, 5052 aluminiowa blacha diamentowa |
|---|---|
| Aplikacja: | Konstrukcja, podłogi, lodówka, szafka na wino, szafka kuchenna itp. |
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
3003 6061 Aluminiowa blacha ryflowana, aluminiowa blacha w romby, blacha antypoślizgowa z wytłoczonym wzorem w 5 prążków
| Stopień: | Seria 1000, 3000, 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Diamentowa aluminiowa tablica czterokątna 1050 1100 3003 5052 Tablica aluminiowa w rzeźbie
| ALLOY: | Arkusze aluminiowe z serii 1000, serii 3000, serii 5000, serii 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, na zamówienie |
3003 5052 5083 6061 Antypoślizgowa aluminiowa blacha ryflowana w romby Aluminium Metal
| Słowo kluczowe: | Niepoślizgowa aluminiowa płyta |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Typ: | Płyta/cewka |

