Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminium strip 3mm ] mecz 148 produkty.
H14 Temper Aluminium Strips Roll Coil 100-6000mm Długość 10-1600mm Szerokość
| Powierzchnia: | Wykończenie młyna, anodowane, szczotkowane, wytłaczane itp |
|---|---|
| ID: | 508mm lub 610mm |
| Normy: | ASTM-B209, EN573-1, GB/ T3880.1-2006 |
Aluminiowa rolka rynny 0,13 mm-6,5 mm do listu kanałowego
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Yongsheng 1XXX 1050 0,5 mm H24 Taśma aluminiowa rolka
| Nazwa produktu: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5,5 mm polerowana blacha aluminiowa
| Nazwa produktu: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
100 mm Szerokość 0,2 mm Grubość 3004 3003 Cewka z blachy aluminiowej
| Nazwa produktu: | Cewka z blachy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Cienkie aluminiowe paski 19 mm 50 mm serii 1000 1050
| Nazwa produktu: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Grubość 0,2 mm 1050 H24 Cienkie paski aluminiowe o wysokiej plastyczności
| Nazwa produktu: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
A5052 H32 Cewka aluminiowa o grubości 0,5 mm do pakowania budynków
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1,6 mm aluminium 5052 h32, aluminiowa rolka płyty |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Cienkie aluminiowe paski 6,5 mm
| Stop: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Odblaskowy, przezroczysty, polerowany odbłyśnik Lustrzane wykończenie z lustrzanej płyty aluminiowej
| Nazwa produktu: | Płyta aluminiowa o wysokim współczynniku odbicia lustrzanego (przezroczysty polerowany odbłyśnik lus |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Prowincja Henan, Chiny |
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, rozwijanie, spawanie, wykrawanie, cięcie |

