Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminium strip 3mm ] mecz 148 produkty.
1100 1050 6061 T6 Nieprzywierająca aluminiowa płyta okrągła do garnka do naczyń
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1100 3003 Nieprzywierająca tarcza aluminiowa do polerowania 25 mm Podstawa indukcyjna
| słowo kluczowe: | tarcza aluminiowa do polerowania, okrąg aluminiowy 30 mm, okrąg aluminiowy z podstawą indukcyjną do |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
Średnica 800 mm 5052 5083 5754 6061 Okrągła płyta aluminiowa o grubości 0,2 mm
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx 8xxx Seria Diamentowa wytłoczona aluminiowa płyta w kratkę 1,5 mm aluminiowa płyta bieżnika
| Słowo kluczowe: | Wytłaczane aluminium w kolorze diamentu ,Aluminiowa płyta w kratkę ,Aluminiowa płyta bieżnika |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| Marka: | YongSheng aluminium |
5052 Seria 3000 5 bar aluminiowa płyta bieżnika 2 mm aluminiowa płytka ryflowana
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta w kratkę, aluminiowa płyta bieżnika 5 barów, aluminiowa płyta kontrolna 2 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Blacha aluminiowa ryflowana 5754 3003 6061 Aluminiowa blacha w romby do podłóg Producent w Chinach
| Słowo kluczowe: | Aluminiowa płyta w kratkę, aluminiowa blacha w kratkę, aluminiowa płyta podłogowa z diamentem |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Hartować: | O-H112 |
Tłoczona blacha aluminiowa z pięcioma prętami 3003 3103 Blacha aluminiowa w kratkę
| Nazwa produktu: | Tłoczona blacha aluminiowa |
|---|---|
| Stop / klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O-H112 |
1050HO A3003 Okrągły aluminiowy dysk Okrągły dysk Aluminiowa blacha Pan Aluminiowy dysk do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | 1050HO aluminiowe koło aluminiowe, blacha aluminiowa, dysk aluminiowy do naczyń kuchennych |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
1100 1050 1060 3003 3105 Polerowanie Aluminiowa płyta krążkowa Płyta aluminiowa do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | koło aluminiowe 3003, 1060 okrągła tarcza aluminiowa (okrągła aluminiowa płyta aluminiowa) |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
Aluminiowa płyta w kratkę 5 prętów 3 pręty 4x8 Aluminiowa płyta diamentowa Tłoczona blacha aluminiowa
| Nazwa: | tłoczona blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

