Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminium foil laminate ] mecz 62 produkty.
Folia aluminiowa Folia aluminiowa Pojemnik Folia Jumbo Folia aluminiowa Cena rolki
| Słowo kluczowe: | folia aluminiowa do pojemników,folia aluminiowa na zamówienie,folia aluminiowa w rolce cena |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
1050 3003 8011 Folia aluminiowa Jumbo Roll Food Grade 1500 mm Medyczna folia aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 1050, rolka folii aluminiowej 8011, folia aluminiowa 3003 |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
1050 3003 8011 Folia aluminiowa Jumbo Roll Food Grade 500 mm Medical
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 1050, rolka folii aluminiowej 8011, folia aluminiowa 3003 |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Gęstość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Pudełko na obiad z folii aluminiowej z zwróconymi wyrazami O grubość > 0,05 mm
| Obsługa powierzchni: | Naturalny kolor aluminium (bez obróbki), drukowanie, kolorowanie, powlekanie, laminowanie |
|---|---|
| Wysokość: | ≤120 mm |
| Szerokość: | 30-600mm |
Pudełko z folii aluminiowej Długość 30-600 mm Szerokość 30-600 mm Wygodny i higieniczny wybór
| Obsługa powierzchni: | Naturalny kolor aluminium (bez obróbki), drukowanie, kolorowanie, powlekanie, laminowanie |
|---|---|
| Długość: | 30-600mm |
| Gęstość: | > 0,05 mm |
0.012-0.1mm 3003 H13 Folia aluminiowa do folii z pąków
| Stopy: | 3003 itp |
|---|---|
| Hartować: | H18, H19 itp |
| Gęstość: | 0,012-0,1 mm |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Aluminium Foil Food Grade Kitchen Foil Paper
| Stop: | 8011 |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H18, H24, H22 itd |
| Grubość: | 12 mikronów |
8011 H24 Folia aluminiowa o grubości 10 μm W magazynie Folia Jumbo Roll For Packaging
| Stop: | 8011 |
|---|---|
| Hartować: | H24 |
| Grubość: | 0,01 mm |
Aluminiowa folia pojemniki z pudełkiem na obiad Idealne rozwiązanie dla wymagań 3003 8011 stop
| ALLOY: | 3003 3004 8011 itp |
|---|---|
| Gęstość: | > 0,05 mm |
| Hartować: | O, H14 |
30-600 mm Długość Jednorazowe pojemniki z folii aluminiowej do pakowania żywności
| Materiał rzędu: | 3003 3004 8011 itp |
|---|---|
| Hartować: | O |
| Wielkość: | Można dostosować 200+ rozmiarów |

