Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminium foil laminate ] mecz 62 produkty.
Folia aluminiowa według rolki 38 mikronów 300 mm 3003 3004 3105 Folia aluminiowa klasy spożywczej Rolka Jumbo
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa firmy Roll, Folia aluminiowa Roll Jumbo, folia aluminiowa 38 mikronów |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Hurtowa rolka z folii aluminiowej 8-50 Mic 1050 do wykańczania tacek
| Słowo kluczowe: | Rolki z folii aluminiowej do tacy aluminiowej, folia aluminiowa 8 mikronów, folia aluminiowa 1050 |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Folia papierosowa czysta folia 1235 0,0065 mm 0,007 mm pojedyncza gładka folia papierosowa
| Słowo kluczowe: | Folia papierosowa Pure Foil |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Gęstość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Rolki folii aluminiowej Jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Rolka z folii aluminiowej Food Grade
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Rolki z folii aluminiowej Food Grade 1060 3003 5052 8006 8011 Do zastosowań medycznych
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Rolki z folii aluminiowej 1235 3003 5052 8006 8011 Rolka z folii aluminiowej Food Grade
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Rolki z folii aluminiowej z serii 5 \ 6 Taśma przemysłowa do użytku domowego Folia 1600 mm
| Nazwa: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (zgodnie z wymaganiami klienta) |
Rolka folii aluminiowej 10 mikronów 8011 Rolka z folii aluminiowej Spożywcza Folia aluminiowa do użytku domowego
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Folia embozowana 8011 0,009-0,2 mm Aluminium embozowane do fryzjera
| Surowce: | 8011 Folia aluminiowa |
|---|---|
| Szerokość: | 10 - 1300 mm |
| Długość: | każdy |
5a02 8006 Folia aluminiowa klasy spożywczej Jumbo Roll Anti Corrosion
| słowo kluczowe: | 8006 8011 Folia aluminiowa spożywcza, folia aluminiowa Jumbo Roll, folia aluminiowa do FoodPackage |
|---|---|
| Typ stopu: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Materiały rdzenia wewnętrznego: | Rdzeń aluminiowy itp. |

