Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 8000 series aluminum foil roll ] mecz 74 produkty.
8011 1235 1100 Folia aluminiowa Jumbo Roll 0,08 - 0,15 mm Fabryka Chinses
| Słowo kluczowe: | Rolki z folii aluminiowej do pakowania, folia aluminiowa 35 mikronów, folia aluminiowa 1235 215 mm |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
250 ml 320 ml 350 ml 500 ml folia aluminiowa kontener z żywnością lotniczą
| Surowiec: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Wielkość: | 120x106mm, 160x102mm, 169x110mm, dostosowane |
| Pojemność: | 250 ml, 320 ml, 350 ml, 500 ml, dostosowane |
Taśma ze stopu aluminium 5052 5182 8011 O H12 H14 H16 H18 H19 Do pokrywek na napoje
| Stopy: | Seria 5000, seria 8000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,2 mm-5,0 mm |
3003H i 8011 H14 Aluminiowa cewka z blachy aluminiowej Rolka aluminiowa
| słowo kluczowe: | 3003H cewka aluminiowa ,8011 H14 aluminiowa cewka,3003 h14 aluminiowa rolka |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 Cewka aluminiowa
| słowo kluczowe: | 1050 Cewka aluminiowa, 6061 Cewka aluminiowa, 5052 Rolka z blachy aluminiowej |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Fabryka bezpośrednia sprzedaż hurtowa 1060 cewek aluminiowych Rolki aluminiowe o niestandardowej powierzchni
| Słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa 1060, Fabryka cewek aluminiowych 1060 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Chiny Produkcja 1100 3003 Aluminiowa Blacha Wstęgowa Metalowa Rolka o Dobrej Jakości
| Material: | Aluminum Material |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Thickness: | 0.3mm-8mm |
1xxx 3xxx 5xxx 0,3-0,7 mm Grubość Aluminiowa cewka wykończeniowa Aluminiowa cewka z listwą kanałową
| słowo kluczowe: | 1xxx 3xxx 5xxx cewka aluminiowa, cewka aluminiowa, rolka aluminiowa o grubości 0,7 mm |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 Taśma ze stopu aluminium Aluminiowe cewki 0,1 mm 6,5 mm
| Słowo kluczowe: | 5052 aluminiowe rolki cewki, 5052 aluminiowe rolki cewki Cena, 5052 producent cewki aluminiowej |
|---|---|
| Certyfikat: | ISO, RoHS |
| Tolerancje: | Jako wymaganie klienta |
Papier foliowy aluminiowy Roll 8011 11 12 13 15 Mikron 30cm Nieprzylepny Stosowanie kuchenne Papier foliowy aluminiowy
| Product Name: | Aluminium Foil Paper Roll Household |
|---|---|
| Grade: | 1050 1235 3003 3004 8011 8006 8079, etc |
| Temper: | O temper |

