Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 8000 series aluminum foil roll ] mecz 74 produkty.
Arkusze folii aluminiowej do żywności z folii aluminiowej Rolka z folii aluminiowej Folia aluminiowa do pakowania żywności
| Słowo kluczowe: | rolka z folii aluminiowej, folia aluminiowa, folia aluminiowa do pakowania żywności, |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Arkusz aluminiowy 3 5 6 serii Aluminiowy stop metalowy
| Obsługa powierzchni: | Powlekane, wytłaczane, anodowane, wykończone młynem itp. |
|---|---|
| Szerokość: | 10-2000 mm |
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
H14 Temper Aluminium Strips Roll Coil 100-6000mm Długość 10-1600mm Szerokość
| Powierzchnia: | Wykończenie młyna, anodowane, szczotkowane, wytłaczane itp |
|---|---|
| ID: | 508mm lub 610mm |
| Normy: | ASTM-B209, EN573-1, GB/ T3880.1-2006 |
8011 1235 1100 Duża rolka z folii aluminiowej 0,08 - 0,15 mm Klasa spożywcza
| Słowo kluczowe: | Rolki folii aluminiowej do pakowania, folia aluminiowa 35 mikronów, folia aluminiowa 1235 215 mm |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
1050 3003 8011 2,0 mm 4,0 mm Aluminiowa cewka w rolce Aluminiowa cewka dachowa
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa 8011, Cewka aluminiowa 3003, Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1060 1100 3003 5052 Aluminiowa rolka cewki ze stopu
| słowo kluczowe: | 1050 1060 1100 cewka aluminiowa, cewka aluminiowa 3003, cewka aluminiowa 5052; |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Precyzyjna rolka z blachy aluminiowej 2,0 mm 3,0 mm Płyta aluminiowa 80 mm x 200 mm Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | Precyzyjna blacha aluminiowa, blacha aluminiowa 2,0 mm, blacha aluminiowa 3,0 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
Taśma aluminiowa przejściowa 10 mm Cewka z anodyzowanego aluminium serii 8000
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3105 Fabryka cewek aluminiowych Hurtowa cena cewki H14 H24
| Słowo kluczowe: | Cena cewki aluminiowej 3105, cena hurtowa cewki aluminiowej 6061 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
2600 mm Szerokość 6,5 mm Gruba aluminiowa rolka z blachy aluminiowej
| Nazwa: | Taśma aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |

