Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 7075 t6 aluminum sheet ] mecz 38 produkty.
3003 6061 Aluminiowa blacha ryflowana, aluminiowa blacha w romby, blacha antypoślizgowa z wytłoczonym wzorem w 5 prążków
| Stopień: | Seria 1000, 3000, 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
0,1 mm 350 mm Arkusze ze stopu aluminium Płyta 1060 3003 5052 6061 8011 2200 mm
| nazwa: | Płyta aluminiowa |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
Wysoka wytrzymałość 6061 Płyta ze stopu aluminium H32 Arkusz do pakowania
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 6061, blacha aluminiowa do pakowania, blacha aluminiowa 6061 H32 |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, rozwijanie, spawanie, wykrawanie, cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
Płyta aluminiowa Gruba płyta aluminiowa 20 mm 5083 H111 Płyta aluminiowa 6061 T6
| Słowo kluczowe: | płyta aluminiowa o grubości 20mm, płyta aluminiowa 5083 h111, płyta aluminiowa 6061 t6, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3105 H18 Cienkie paski aluminiowe do transportu na torach
| Klasa: | Seria 3000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Szerokość: | 20-1550mm |
Aluminium Diamentowe ziarna wzór w klockówce 3003 5052 Arkusz aluminiowy
| Nazwa produktu: | Aluminiowy talerz w kratkę w kształcie diamentu |
|---|---|
| Stop: | 1050 1060 1100 1070 3003 5052 |
| Hartować: | O H18 H22 H24 H26 |
0,4 mm 0,5 mm cienka aluminiowa cewka taśmowa do listu kanałowego 1060 H14 1050 1100 3003 3005
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa Taśma aluminiowa do listu kanałowego , Cewka aluminiowa 1060 h14 |
|---|---|
| Powierzchnia: | Wykończenie młyna, bez plam, bez szorstkiej krajki |
| Marka: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 6061 SGS Blacha aluminiowa T6 6063 7075 2 mm 3 mm 4 mm
| Grubość: | 0,1 mm-20 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 10mm-2200mm |
| Długość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |

