Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 7075 t6 aluminum sheet ] mecz 38 produkty.
5052 Blacha aluminiowa 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Fabryka blach H32
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa H32, blacha aluminiowa 5052, fabryka blachy aluminiowej 0,1 mm |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 5052 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Płyta aluminiowa 12 mm 5 mm 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Cewka z blachy aluminiowej
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 12 mm , Blacha aluminiowa 5 mm , 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Cewka z blachy alumini |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Blacha aluminiowa 350 mm 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa H12, blacha aluminiowa H24, blacha aluminiowa 1070 |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Blacha aluminiowa o wysokiej wytrzymałości 6061 Blacha aluminiowa H32 Arkusz 350 mm do pakowania
| Słowo kluczowe: | arkusz aluminium |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
2 mm 3 mm 4 mm Arkusz aluminiowy Stopiona stopa 6063 6061 Arkusz aluminiowy
| ALLOY: | 6061 6063 |
|---|---|
| Hartować: | T6, T651, T4, T851, itp. |
| Gęstość: | 0,10 mm-350 mm |
7075 T6 Aluminiowa płyta z anodowanego aluminium lotniczego
| słowo kluczowe: | 7075 blacha aluminiowa (aluminium 7075 t6 (arkusze ze stopu aluminium serii 7000) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Aluminium 6061 T6 Aluminium 6063 aluminiowa blacha dachowa
| Słowo kluczowe: | aluminiowa płyta aluminiowa 6061 t6, 6063, aluminiowa blacha dachowa, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Produkcja płyty aluminiowej 6061 Blacha aluminiowa Cena za kg 6082 t6 6061 t651 Płyta aluminiowa
| Słowo kluczowe: | aluminium 6061 t6 grubość 4 mm, arkusz z cewki aluminiowej, aluminium 6061 t4 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Alloy 6063 6061 t6 t4 Aluminiowa cewka Aluminiowa rolka w rolce
| Słowo kluczowe: | 6063 6061 t6 t4 cewka aluminiowa ,6061 rolka ze stopu aluminium, aluminiowa cewka 6063 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Wniosek: | zadaszenie, sufit, okładzina, rynna, ściana elewacyjna itp. |
1mm 3mm 10mm 35mm gruby 7075 aluminiowy arkusz/płyta aluminiowa do samolotów/samolotów produkcyjnych
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa klasy morskiej (płyta aluminiowa 5083 , płyta aluminiowa do budowy statków) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | A5052,A5005,A5083,A5754 |

