Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 7 inches round aluminum foil pan ] mecz 16 produkty.
7 8 9 cali okrągły aluminiowy płytkowy patelnik do gotowania
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
|---|---|
| zwyczaje: | Pakowanie żywności |
| Kolor: | srebra |
10x13 cali pół wielkości głęboki na wynos prostokątny aluminiowy szklany
| Nazwa: | Połowa miski z folii aluminiowej o pojemności 3500 ml |
|---|---|
| Długość: | 325 mm |
| Szerokość: | 262 mm |
6 cali okrągły mini placek 12 uncji folia aluminiowa
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Kształt: | Okrągłe |
Płyty foliowe z aluminium 21x13 Płyty parowe w pełnym rozmiarze Płyty foliowe z aluminium
| nazwisko: | Pojemniki foliowe prostokątne |
|---|---|
| Materiał: | Folia aluminiowa |
| Stopy: | 8011 3003 3004 |
10 cali okrągłe folie z jednorazowej aluminiowej 2L duży okrągły folia tacy
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Nazwa: | 10-calowa tablica z folii aluminiowej |
| Pojemność: | 2000ml |
Folia Ramekins Krągłe folia patelnie Mikrowave Gładkie ściany dla folii tacę
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Wielkość: | 84x75x54mm |
| Kształt: | Okrągłe |
1L Okrągłe pojemniki aluminiowe Płytkie pojemniki foliowe z aluminium
| nazwisko: | Okrągły pojemnik z folii aluminiowej o pojemności 1 l |
|---|---|
| Średnica: | 213 mm |
| Pojemność: | 1020ml |
Okrągłe patelnie foliowe z pokrywkami zamrażarka i piec bezpieczne pieczenie gotowanie pieczenie jeden - czas
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
|---|---|
| zwyczaje: | Pakowanie żywności |
| Kolor: | srebra |
Czarno-złote szklane pojemności 580 ml pojemności do pakowania żywności
| Rodzaj: | Okrągłe |
|---|---|
| Surowce: | 8011 Folia aluminiowa |
| Wielkość: | 190*26mm/7,48*1,02 cala |
7-calowe patelnie z pokrywką, okrągłe patelnie z pokrywką.
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
|---|---|
| zwyczaje: | Pakowanie żywności |
| Kolor: | srebra |

