Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 7 inches round aluminum foil pan ] mecz 16 produkty.
57.4 Fl Oz Aluminiowe zbiorniki na zbiorniki jednorazowe
| nazwisko: | W pojemnikach z folii prostokątnej |
|---|---|
| Materiał: | Folia aluminiowa |
| Stopy: | 8011 3003 3004 |
20x13 " Duża miska jednorazowa do jedzenia głęboki pojemnik z aluminium
| Nazwa: | Patelnia do gotowania na parze z folii aluminiowej na imprezę |
|---|---|
| Kształt: | prostokąt |
| Pojemność: | 850ml |
16oz Smoothwall Czarny i złoty Mini Oblong Foil Take-Out Pan Z Kupolą
| Nazwa: | 16oz Smoothwall Czarny i złoty Mini Oblong Foil Take-Out Pan Z Kupolą |
|---|---|
| Długość: | 6 1/4 cala |
| Szerokość: | 4 3/8 cala |
1 2 Wielkość folia 4 Extra głęboki talerz z parą Aluminiowy talerz z parą Pieczarka
| Nazwa: | Płytka do gotowania na parze, o średniej wielkości |
|---|---|
| Najwyższy rozmiar: | 12¾" x 10⅜" |
| Najwyższy rozmiar: | 11¾" x 9½" |
8.6 x 6.6 cali Wykorzystalne do jednostronnej wywiezienia pojemnik z folii aluminiowej
| Nazwa: | Prostokątny pojemnik z folii aluminiowej |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Długość: | 8,66 cala |
Połowa płytki na ciastko Aluminiowe tacki 1 2 płytki na ciasto Jednorazowa piecnica
| Nazwa produktu: | Forma do ciasta na pół blachy |
|---|---|
| Wielkość: | 324x263x40 mm |
| Waga: | 27g |

